Marien - wiek, chłopak, piosenki, kariera. Kim jest Marien od hitu Sama?

2022-08-12 15:22
Marien - wiek, chłopak, piosenki, kariera. Kim jest Marien od hitu Sama?
Autor: e-Muzyka Marien - wiek, chłopak, piosenki, kariera. Kim jest Marien od hitu Sama?

Marien wzbudza duże zainteresowanie internautów! Młoda wokalistka zachwyciła piosenką zatytułowaną Sama, za sprawą której chciała pokazać siłę i niezależność. Kim jest Marien? Przekonajcie się i poznajcie ją bliżej już teraz!

Spis treści

  1. Marien - kim jest?
  2. Marien - wiek
  3. Marien - chłopak
  4. Marien - piosenka Sama

Marien - kim jest? Wiek, chłopak, piosenki, kariera, to najważniejsze kwestie, które interesują internautów. Nowa młoda gwiazda na polskiej scenie zasłynęła utworem Sama. Choć warto zauważyć, że w przeszłości dała się poznać za sprawą piosenki Dwa metry do gwiazd. Marien to młoda wokalistka, która miała niezwykłe szczęście współpracować z Romualdem Lipką. Znany muzyk napisał dla niej kilka utworów, w tym Nie zapomnę, który został oficjalnie wydany.

Marien - kim jest?

Marien sama o sobie mówi, że kocha śpiewać, dzięki czemu czuje się szczęśliwa, pewna siebie i spełniona. W związku z tym nie może się doczekać, kiedy będzie mogła przedstawić Wam moje piosenki. Uwielbia występy publiczne i spotkania z osobami, które tak samo jak ona kochają muzę. Marien interesują również auta, moda i skutery wodne. Za cel obrała sobie pokazanie na rynku muzycznym czegoś, co na pewno niejedna osoba zapamięta na długo!

Ekipa Friza buduje dom dla Ukraińców! TAKĄ kasę chcą na to przeznaczyć

Krystian Ochman oddał hołd walczącym w Ukrainie. Zadedykował im River

Marien - wiek

Marien urodziła się 4 kwietnia 2005 roku. Młoda piosenkarka w 2022 roku skończyła 17 lat.

Marien - chłopak

Czy Marien ma chłopaka? Z tego co wiemy, to serce młodej wokalistki nie jest zajęte.

Marien - piosenka Sama

Sama to utwór łączący elementy popu i trapu. Muzyka i tekst powstały we współpracy z Patrykiem Kumórem, Dominickiem Buczkowskim (tworzącymi duet Hotel Torino) i Jankiem Bieleckim. Marien mówi: Sama to piosenka o niezależności, sile i pewności siebie. Uświadamia nam, że często patrzymy na świat przez różowe okulary i nie jesteśmy świadomi prawdy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze