Ekipa Friza buduje dom dla Ukraińców! TA decyzja wzbudziła MOCNE wzruszenie

i

Autor: screen z filmu na YouTube: TA IMPREZA WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI!!! / Karol Friz Wiśniewski / EKIPA BUDUJE DOM - WUJEK ŁUKI Ekipa Friza buduje dom dla Ukraińców! TA decyzja wzbudziła MOCNE wzruszenie

Ekipa Friza buduje dom dla Ukraińców! TAKĄ kasę chcą na to przeznaczyć

2022-04-19 10:56

Wybudowanie domu dla osób, które uciekły przed rosyjską inwazją to pomysł, na jaki wpadli najpopularniejsi twórcy internetowi w Polsce. Ekipa Friza wspólnie z fundacją zorganizowała zbiórkę pieniędzy, a ta cieszy się dużym uznaniem. Ile kasy chcą zebrać Youtuberzy? Kto ostatecznie zamieszka w wybudowanym domu? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - dom dla Ukrainy
  2. Jak zostać gwiazdą internetu?
  3. Posłuchaj, co znany tiktoker radzi młodym twórcom!

Ekipa Friza - dom dla Ukrainy to akcja, która wzbudza podziw, zachwyt, a nawet wywołuje łzy wzruszenia wśród wielu internautów. Karol Wiśniewski wraz ze swoimi przyjaciółmi kolejny raz podjął ważną decyzję o pomocy potrzebującym. Internauci nie mają wątpliwości, iż zarobki Ekipy Friza są ogromne, więc taki gest nie uszczupli portfela twórców. Już w przeszłości autorzy najpopularniejszego projektu w naszym kraju udowadniali, że mają dobre serce. Poprzedniego lata Friz przekazał duże pieniądze dla powodzian, a także rozdał tysiące złotych przypadkowym osobom. Niedawno podjęli decyzję, że kasa zarobiona na filmikach kończących trzeci sezon przekazana zostanie na poczet osób uciekających przed wojną. 

Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Dom dla Ukrainy - czy robi wrażenie?

Ekipa Friza - dom dla Ukrainy

Ekipa Friza buduje dom dla Ukraińców, którzy uciekli przed wojną w ostatnich tygodniach. Choć też nie do końca, a wszystko to wyjaśnił Łukasz Wojtyca, podczas transmisji na żywo. Dokładnie wytłumaczył, dla kogo budowany jest obiekt, w których zamieszkają osoby uciekające przed rosyjską agresją. 

Dom zostanie dostosowany do grupy osób, która rzeczywiście tego potrzebuje. Są to osoby, które straciły wszystko, sieroty, które straciły rodziców, dom albo osoby, które zostały ewakuowane z domu dziecka. Dla nich budujemy przestrzeń.

- wytłumaczył Wujek Łuki. Ekipa Friza potępiając bezlitosną, rosyjską inwazję, postanowiła stworzyć zbiórkę, aby solidaryzując się, zapewnić realną, skuteczną i długoterminową pomoc obywatelom Ukrainy. Każdy z was może dorzucić swoją cegiełkę, a dzięki funduszom zostaną zbudowane miejsca dla uciekających ze swojej ojczyzny Ukraińców. Ekipa już dorzuciła od siebie 250 tysięcy złotych, a co więcej cały przychód, który kanał EKIPA wygeneruje w marcu oraz kwietniu zostanie przeznaczony na powyższy cel. Wszystkie zebrane środki trafiają bezpośrednio do Fundacji na Rzecz Rozwoju, która będzie je rozdysponowywać na zlecenie Stowarzyszenia Siemacha. W sumie w zbiórce widnieje kwota 1 miliona złotych!

Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

W ramach akcji Dom dla Ukrainy pomysłodawcy przygotowali wyjątkowe esportowe wydarzenie. W ostatnich tygodniach można było uczestniczyć w streamach prowadzonych przez znanych twórców. W czasie transmisji była możliwość wpłacania donate'ów, których całość zasiliła zbiórkę.

Jak zostać gwiazdą internetu?

Posłuchaj, co znany tiktoker radzi młodym twórcom!

Listen to "Co Alex Kain radzi młodym twórcom? „W TikToku jest siła!”" on Spreaker.