Marianna Linde śpiewa jak Amy Winehouse?! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

2018-10-20 20:57
Marianna Linde - kim jest uczestniczka Voice of Poland? Wygra program?
Autor: fot. YouTube.com/Voice of Poland

Kim jest Marianna Linde? Trenerzy długo się zastanawiali czy odwrócić swoje fotele. Poznajcie ją bliżej już teraz na ESKA.pl

Kim jest Marianna Linde? Voice of Poland 9 jest dla niej szansą na rozwinięcie skrzydeł i zrobienie wielkiej, muzycznej kariery. Jak wiadomo, Marianna Linde to córka znanego aktora, Olafa Lubaszenko. Jej głos zaintryguje wszystkich trenerów, jednak nie wszyscy wcisnęli guzik odwracający czerwony fotel. Na sam koniec występu zrobił to Michał Szpak i Piotr Cugowski. To pierwszy z nich będzie miał szczęście ją przygotowywać do dalszego etapu! 

Marianna Linde - kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Córka Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki, 25-letnia Marianna Linde, to urodzona w Warszawie studentka czwartego roku w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Marianna gra na gitarze i tworzy własne piosenki, do których także pisze teksty. Jej największe inspiracje muzyczne to David Bowie, Patti Smith i Nirvana. Wolny czas spędza z najbliższymi rozmawiając na różne tematy, a kiedy jest sama lubi rysować, pisać wiersze, czytać książki i przytulać koty, choć przyznaje, że to ostatnie mogłaby robić cały czas.

Córka Olafa Lubaszenki ostatecznie dołączyła do drużyny Michała Szpaka. W Bitwach okazała się gorsza, ale na tyle spodobała się Patrycji Markowskiej, że trenerka zdecydowała się na kradzież!

Maciej Mazur w The Voice of Poland - to wykonanie Sign of the times zachwyciło jurorów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze