Maria Niklińska - piosenka Pomiędzy nami z WAŻNYM przesłaniem

2022-01-22 14:27
Maria Niklińska - piosenka Pomiędzy nami z WAŻNYM przesłaniem
Autor: ZPR Media Maria Niklińska - piosenka Pomiędzy nami z WAŻNYM przesłaniem

Maria Niklińska, czyli aktorka, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, tym razem nagrała piosenkę, której bliżej do klimatów rockowych i alternatywnych. Poznajcie utwór Pomiędzy nami - już teraz.

Nowości Muzyczne 2022: Pomiędzy nami opowiada o relacji z drugą osobą, radzeniu sobie z chłodem, samotnością czy burzliwym związkiem, ale też odkrywaniem samego siebie. Artystka przyznaje, że Podobno podczas bycia z drugą osobą, dowiadujemy się najwięcej… o sobie. O tym, czego chcemy, czego się boimy, o czym marzymy. Nieprzypadkowo mówi się, że druga strona może być naszym lustrem. A to wszystko co nas irytuje, drażni czy niepokoi to nasze własne fobie czy lęki. 

Sara Chmiel i Gromee z MOCNYM przesłaniem. Poruszyli ważny temat

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Maria Niklińska - piosenka Pomiędzy nami

Maria o piosence: moje ulubione frazy to "pomiędzy nami oddechy miast". Pisząc te słowa myślałam fizycznie o oddechach ludzi spragnionych powietrza, przestrzeni, miłości - szczególnie teraz w czasach pandemii, który pokazał nam tak wiele o nas i naszych relacjach. Niektóre związki przetrwały tę próbę, przy innych okazało się, że przymus bycia razem na tej samej przestrzeni pokazał, że naprawdę nie znamy się… Dlatego moja kolejna ulubione słowa to: "nie zapominaj - mało mnie znasz". W teledysku moja utalentowaną koleżanka aktorka Teatru Jaracza w Łodzi Marta Jarczewska wcieliła się kobietę emocjonalną, spragnioną uczuć, ale też taką jasną, niewinną stronę naszej osobowości. Ja z kolei jestem tą częścią bardziej mroczną, być może nawet niebezpieczną. Tą, która odkrywa, że słowa "nie zapominaj mało mnie znasz" mówi do samej siebie.

O teledysku Maria mówi: Pomiędzy Nami nawiązuje bardziej do stylistyki rockowej i lat 80. oraz mojego ukochanego Grzegorza Ciechowskiego. Teledysk staraliśmy się utrzymać w takim surowym klimacie, a Warszawa z jej architekturą z lat 50tych świetnie się sprawdziła.

Maria Niklińska jest aktorką, absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie i Circle in the Square Theatre School. Podczas zeszłorocznych przymusowych wakacji pandemicznych, jak sama mówi zrobiła sobie przerwę na studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Potrzebowała tego, żeby zając się bardziej konkretnymi sprawami i stanąć mocno na ziemi. Nominowana do Złotej Kaczki za rolę w Czarnym Dominika Matwiejczyka, za piosenkę 'Na północy' dostała nagrodę na festiwalu Rockstars w Katowicach.

Od jej debiutanckiej płyty minęło już parę lat i teraz czas na drugą. W tym roku nowa płyta Marlen. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze