Margaret z Thank You Very Much viralowym hitem 2014 roku? Skąd 500 tysięcy odsłon w 1 dzień? [VIDEO]

2014-01-04 15:31

Teledysk do Thank You Very Much Margaret w 2014 roku ma ogromną szansę podbić serca zagranicznych słuchaczy, w tym tych z USA. Klip do hitu wokalistki stoi właśnie przed startem viralowej kariery w stylu The Fox czy też Harlem Shake. Skąd pół miliona odsłon wideo na YouTube w jeden dzień? Sprawdź!

Teledysk do Thank You Very Much Margaret w Polsce zna już każdy i podczas, kiedy wydawałoby się, że swoje najlepsze czasy klip ma już za sobą, sytuacja gwałtownie zmieniła się na początku 2014 roku.

Klip do Thank You Very Much Margaret to hit na popularnej stronie 9gag.tv, która już nie raz przyczyniła się do viralowej kariery nagrań takich jak The Fox czy też Harlem Shake.

You Never Saw So Many Naked People In A Music Video Before>>>
- taki tytuł nadano teledyskowi Maragret z golasami na stronie 9gag. Efekt? W jeden dzień wideo zyskało 500 tysięcy nowych odsłon na YouTube. Jeśli dobra passa potrwa, to klip z łatwością uzbiera kolejne miliony klików podbijając sieć.


fot. statystyki teledysku do Thank You Very Much/screen YouTube

Czy tak się stanie? ESKA.pl mocno trzyma kciuki. Viralowa popularność to idealna droga do międzynarodowej kariery, która może czekać właśnie Margaret. Trzymacie kciuki?

AKTUALIZACJA: drugiego dnia viralowego zamieszania wokół Thank You Very Much klip zebrał ponad 200 tysięcy odsłon. Przypominamy, że Gangnam Style - PSY największy wzrost oglądalności zaliczyło trzy miesiące po wystartowaniu z viralową karierą na YouTube.

AKTUALIZACJA 2
: teledysk do Thank You Very Much trafił Facebooka kolejnego giganta - Funny Videos. Czujecie kolejne tysiące odsłon? My tak!

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Post użytkownika Funny Videos.


Zobacz Margaret - Thank You Very Much!JB

Najnowsze