Margaret

i

Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

gorąca 20 radia eska

Margaret nową królową Gorącej 20 Radia ESKA! Tańcz Głupia na szczycie

2023-09-01 19:52

Szanowni The Kolors, czas pożegnać się ze szczytem Gorącej 20 Radia ESKA i ustąpić miejsca nowej królowej notowania - Margaret. Świętująca w tym roku 10-lecie kariery artystycznej artystka wciąż udowadnia, że jak nikt inny potrafi tworzyć hity. Gwiazda awansowała z 2. miejsca wprost na sam szczyt najważniejszego notowania muzycznego w kraju. Kto jeszcze awansował, a kto zaliczył spadek? Jakie nowości trafiły do zestawienia? Sprawdźcie już teraz!

Gorąca 20 Radia ESKA - jakie zmiany zaszły w tworzonym przez was, czytelników ESKA.pl, zestawieniu? Przeanalizujemy je wspólnie! Wystarczył zaledwie tydzień, by wszystko odwróciło się go góry nogami. No, prawie. The Kolors, którzy w ubiegłym tygodniu obronili swój tytuł lidera, pozostając na szczycie ze swoim megahitem Italodisco, muszą tym razem pogodzić się z porażką i ustąpić miejsca nowej królowej Gorącej 20 Radia ESKA. Została nią Margaret za sprawą najnowszego hitu Tańcz Głupia. Numer zaliczył awans o jedno pole i z miejsca drugiego wspiął się na sam szczyt listy. Kto jeszcze, oprócz Maggie i The Kolors, uplasował się na podium? I tu mamy do czynienia z ogromnym awansem, bo aż o 10 oczek. Na 3. miejscu Gorącej 20 znaleźli się Doda i Smolasty z singlem Nim zajdzie słońce. Kawałek zdążył narobić niezłego zamieszania w sieci, co widać po jego aktualnej pozycji.

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Gorąca 20 - nowości

Dziewięć bolesnych spadków, aż siedem imponujących awansów, cztery jeszcze gorące nowości muzyczne: tak w skrócie prezentuje się najnowsze wydanie Gorącej 20, której prowadzącym jest Michu Sobkowski. Żadna z piosenek nie utrzymała swojej pozycji sprzed tygodnia.

Jeśli chodzi o nowości, to tych mamy aż cztery. I to jakie! Na 18. miejscu witają was królowie elektronicznych brzmień, czyli The Chainsmokers. Ich kawałek My Bad idealnie sprawdza się w ostatnich dniach wakacji! Oczko wyżej uplasowali się David Guetta z Bebe Rexhą. Czy One In A Million będzie równie wielki hitem, co I'm Good (Blue)? 15. miejsce należy z kolei do Avy Max, która zachęca was do wybrania swojego bohatera (Choose Your Fighter). Najwyżej notowana nowość to jednak chłopak, który zna już smak sukcesu. Oskar Cyms nie tylko Na niebie, ale i na 12. miejscu Gorącej 20 Radia ESKA.

Gorąca 20 - propozycje

Warto zwrócić uwagę też na propozycje do Gorącej 20 Radia ESKA. Tu między innymi Kuba Szmajkowski z Pocałunkiem słońca czy BARANOVSKI z numerem Sierpień we... wrześniu. Co jeszcze?

  • Lost Frequencies & Tom Gregory - Dive
  • Kuba Szmajkowski - Pocałunek Słońca
  • Fedez, Annalisa, Articolo 31 - Disco Paradise
  • BARANOVSKI - Sierpień
  • JASON DERULO - SLOW LOW
  • Gabry Ponte - Easy On My Heart
  • Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake - Keep Going On
  • Selena Gomez - Single Soon
  • noonoouri & Alle Farben - Dominoes

Gorąca 20 Radia ESKA w każdy piątek od godziny 18:00. Razem z Wami najgorętsze hity w Polsce odlicza Michu Sobkowski! Kolejne notowanie już 8 września 2023. Dla kogo okaże się szczęśliwe? Decydujcie już teraz!