Marek Piekarczyk – wiek, choroba, TSA, koncerty, wzrost, zespół, żona, dzieci

2019-12-29 13:20 kw
Marek Piekarczyk
Autor: wbf

Ostatnio byliśmy świadkami finału dziesiątej edycji programu The Voice of Poland. Zwycięzcą okazała się Alicja Szemplińska, która zgarnęła tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego programu Telewizji Polskiej – The Voice Senior. Wiadomo już, że trenerami w show będą Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny oraz Marek Piekarczyk. Poznajcie lepiej Marka Piekarczyka.

Marek Piekarczyk – wiek, choroba, TSA, koncerty, wzrost, zespół, żona, dzieci - to informacje, które najbardziej was interesują w temacie muzyka. Program The Voice of Poland zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2011 roku i od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Nic więc dziwnego, że podjęto decyzję o emisji programu The Voice Kids, który otwierał drzwi do kariery najmłodszym, zdolnym wokalistom. Show również okazało się prawdziwym hitem, dlatego już wkrótce Telewizja Polska zaprezentuje nową odsłonę formatu - The Voice Senior. Tym razem o wygraną w programie zawalczą osoby po 60. roku życia. Wszyscy marzą o tym, aby osiągnąć sukces i zacząć na poważnie zajmować się muzyką. Trenerami nowego show będą Urszula Dudziak, Alicja Majewska oraz Andrzej Piaseczny. Na fotelu jurorskim zasiądzie również Marek Piekarczyk - wokalista i autor tekstów. Muzyk świetnie sprawdził się w roli mentora w The Voice of Poland, w którym pojawił się w aż czterech edycjach. Poznajcie go lepiej.

Marek Piekarczyk - wiek, wzrost

Marek Piekarczyk urodził się 13 lipca 1951 roku w Poznaniu. Ma 68 lat. Nie wiadomo jednak, ile mierzy centymetrów.

Marek Piekarczyk - żona, dzieci

Marek Piekarczyk jest aktualnie w drugim związku małżeńskim. Swoją pierwszą żonę Ewę poznał, gdy miał 27 lat, ona była o 10 lat młodsza. Mimo różnych problemów, para doczekała się syna Maćka oraz córki Soni. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. W 2002 roku muzyk poznał swoją aktualną żonę – Kasię, z którą ma syna Filipa.

Marek Piekarczyk – TSA, zespół, koncerty

Muzyk rozpoczął swoją karierę w 1969 roku. Występował w zespołach Biała 21. i Sektor A. Na początku lat 80. dołączył do grupy TSA, którego został wokalistą. Piekarczyk był członkiem zespołu z przerwami od 1981 do 2018 roku. Razem zagrali około 1000 koncertów między innymi w Polsce, Kanadzie, Rosji, Francji czy też Niemczech.

Marek Piekarczyk – choroba

Wokalista grupy TSA przyznał, że od lat zmaga się z depresją.

Najnowsze