Marcysia z Ekipy Friza zawalczy na Fame MMA? Komentarz nie pozostawia złudzeń

i

Autor: Screen z filmu na YouTube: KTÓRE DZIEWCZYNY MIAŁY ZE SOBĄ SPINĘ?/YouTube.com/Fusialka

Marcysia z Ekipy Friza zawalczy na Fame MMA? Komentarz nie pozostawia złudzeń

2021-10-27 12:04

Karta walk zawodników Fame MMA zawsze wzbudza ogromne emocje. Fani gali czekają na kolejne edycje sportowego wydarzenia. Chcielibyście zobaczyć w ringu jedną z dziewczyn należących do Ekipy Friza? Czy Marcysia powalczy na Fame MMA? Aby dowiedzieć się, co sądzi o udziale w galach, przeczytajcie ten artykuł!

Marcysia z Ekipy Friza na Fame MMA? Czy Marcysia wejdzie do klatki? Z pewnością walka z jej udziałem przyciągnęłaby przed ekrany wielu widzów. Ryskala jest jedną z dziewczyn, która najpóźniej dołączyła do grupy influencerów. Jej kanał w serwisie YouTube obserwuje ponad milion użytkowników. Na kanale Fusialki pojawił się filmik, w którym wszystkie dziewczyny z Ekipy odpowiadały na różne pytania. Nagranie uplasowało się bardzo wysoko na Karcie na czasie. W ciągu jednego dnia od publikacji widziało je ponad czterysta tysięcy osób. To właśnie w tym filmiku Marcysia opowiedziała o swoich planach odnośnie Fame MMA. Zastanawiacie się, czym się podzieliła? Czytajcie dalej!

Wersow bez autotune'a - to nagranie podbija TikToka. Jak brzmi sławna influencerka?

Wersow kiedyś i dziś

Marcysia z Ekipy Friza - Fame MMA

W wideo dodanym przez Fusialke, która prywatnie jest dziewczyną Łukasza Wojtycy, mogliśmy usłyszeć wiele interesujących informacji na temat dziewczyn. Pojawiło się m.in. pytanie o kłótnie między influencerkami czy o to, która z nich najbardziej przejmuje się opiniami innych osób. Youtuberki rozmawiały także o tym, który z nich mogłaby zawalczyć na gali sportowej. Marcysia w odpowiedzi obok Murcix i Kasi wymieniła także siebie. Powiedziała, że nie mówi 'nie' walce w przyszłości. Jak widać dziewczyna zainteresowana jest udziałem w Fame MMA lub innym podobnym wydarzeniu. Kto wie, może podczas jednej z gali zobaczymy właśnie ją!