WSZYSTKO O CESARZU FREAK-FIGHTÓW

Marcin Najman - wiek, książka, żona, wzrost, dzieci, walki, samochód, zarobki, afery

2024-03-07 12:32

Marcin Najman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Polsce. Popularność zyskał za sprawą wielu kontrowersji, ale przede wszystkim pojedynków na galach rozrywkowo-sportowych. Chętnie chwali się swoim życiem prywatnym i na każdym kroku pokazuje, że najważniejsza jest dla niego jego córka. Wydaje się Wam, że dobrze znacie Marcina Najmana? Sprawdźcie ciekawostki z jego życia już teraz!

Spis treści

  1. Marcin Najman - wiek
  2. Marcin Najman - książka
  3. Marcin Najman - żona
  4. Marcin Najman - wzrost
  5. Marcin Najman - dzieci
  6. Marcin Najman - walki
  7. Marcin Najman - samochód
  8. Marcin Najman - zarobki
  9. Marcin Najman - afery

Marcin Najman - wiek, książka, żona, wzrost, dzieci, to wszystko najbardziej interesuje internautów! Osoby nie śledzące aż tak jego kariery zastanawiają się jakie walki Marcin Najman wygrał i głowią się czy Marcin Najman ma samochód. Największe emocje jednak wywołują zarobki Marcina Najmana oraz afery, o których mówiła cała Polska. Samozwańczy cesarz to postać nietuzinkowa, z ogromnym życiowym, ale także zawodowym doświadczeniem. Na początku kariery uchodził za najlepiej zapowiadającego się zawodnika. Wszystko za sprawą dwukrotnego mistrzostwa Polski juniorów w kick-boxingu. W ringu zadebiutował oficjalnie w kwietniu 2001 roku i doznał porażki z dużo słabszym na papierze zawodnikiem. W kolejnych walkach wcale nie było lepiej.

Ewa Swoboda prywatnie promienieje na zdjęciach. To najpiękniejsza polska lekkoatletka

Marcin Najman zapowiada brutalny koniec Jacka Murańskiego!

Marcin Najman - wiek

Ile lat ma Marcin Najman? Nie jest najstarszym zawodnikiem biorącym udział w galach freak-fightowych. Urodził się 13 marca 1979 roku w Częstochowie, co oznacza, że w 2024 będzie świętować 45. urodziny. 

Marcin Najman - książka

Książki Marcina Najmana wywołały spore emocje wśród internautów. W czerwcu 2014 ukazała się książka, pod którą podpisał się pięściarz pt. Jerzy Kulej. Mój Mistrz. Za jej sprawą Najman opisał swoją przyjaźń z Jerzym Kulejem. W 2023 roku poszedł o krok dalej wydając tytuł "Ojciec chrzestny polskich freak fightów". Jest on nieprzypadkowy. Walka z Mariuszem Pudzianowskim uznawana jest za pierwszy freak fight w Polsce.

Marcin Najman - żona

Żona Marcina Najmana ma na imię Julita i jest o dziewięć lat młodsza od swojego partnera. Pochodzi z Ełku, a uczyła się na kierunku hotelarstwa i turystyki. W 2009 roku zdobyła Miss Publiczności, w konkursie Miss Polonia Ziemi Ełckiej. Para pobrała się 22 czerwca 2013 roku na Jasnej Górze. Uroczystość została połączona z chrztem córki. Co ciekawe, dokładnie w tym samym terminie ślub wziął Robert i Anna Lewandowscy.

Marcin Najman - wzrost

Ile wzrostu ma Marcin Najman? Miał idealne warunki, by zostać jednym z najlepszych pięściarzy w Polsce. Teraz budzi postrach wśród swoich konkurentów na galach freak-fightowych. Cesarz ma 183 centymetry wzrostu.

Marcin Najman - dzieci

Internauci poszukują także odpowiedzi na pytanie związane z tym, czy Marcin Najman ma dzieci. Ma, a konkretniej jedno dziecko. Chodzi o 13-letnią córkę Weronikę.

Marcin Najman - walki

Walki Marcina Najmana to bardzo długa historia. Karierę zaczął w 1998 roku jako zawodnik kick-boxingu. Był wicemistrzem Polski juniorów w formule light contact. Łącznie stoczył dwanaście walk, spośród których wygrał osiem. Później zdecydował się rozpocząć karierę pięściarza. Stoczył 21 pojedynków bokserskich, z czego kilka z nich naprawdę emocjonowało polskich kibiców. To chociażby pojedynek z Andrzejem Wawrzykiem w 2008 roku o mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej. W 2011 roku doszło do jego pojedynku z Przemysławem Saletą w kick-boxingu. Pojedynek owiany jest kontrowersyjną decyzją sędziego. Marcin Najman przegrał ten pojedynek, według wielu specjalistów niezasłużenie. Dla internautów Marcin Najman to głównie walki we freak-fightach. To on był pierwszym rywalem Mariusza Pudzianowskiego w sportach walki. Najman po drodze mierzył się jeszcze z Robertem Burneiką, czy Pawłem Trybałą. W 2019 roku podpisał kontrakt z federacją Fame MMA i zawalczył z Piotrem Bonusem BGC Witczakiem, Piotrem Piechowiakiem, czy Dariuszem Kaźmierczukiem. Przez złamanie regulaminu przegrał z Kasjuszem Życińskim i wyleciał z popularnej federacji. 

Później założył swoją federację, gdzie zawalczył między innymi z Ryszardem Dąbrowski z Chłopaków do Wzięcia, czy Mirosławem Dąbrowskim. Na swojej drodze spotkał także Pawła Jóźwiaka, z którym raz przegrał i raz wygrał. Marcin Najman w 2023 roku został zawodnikiem Clout MMA i zawalczył na wszystkich dotychczasowych galach. Na Clout MMA 1 przegrał z Andrzejem Fonfarą w 15 sekund, na drugiej odsłonie wydarzenia poniósł porażkę z Piotrem Lizakowskim i Adrianem Ciosem. Walczył wtedy dwukrotnie na jednej edycji wydarzenia. Trzecia odsłona to rewanż z Adrianem Ciosem i kolejna przegrana. Na Clout MMA 4 jego rywalem jest Jacek Murański. Jak zakończy się walka? Dowiemy się 9 marca 2024.

Marcin Najman - samochód

W 2023 roku polskie media rozpisywały się o tym, jak wygląda i ile kosztuje samochód Marcina Najmana. Chodzi dokładniej o Rolls-Royce'a i dokładniej model Wraith z 2013 roku. Najbardziej zadbane i najlepiej utrzymane egzemplarze warte są 1 milion złotych.

Marcin Najman - zarobki

Ile zarabia Marcin Najman? Największe pieniądze zarabia właśnie teraz, gdy ma swoje pięć minut we freak-fightach, w których nikt nie oszczędza na kontraktach dla zawodników. Nieoficjalnie za jedną walkę może otrzymać od 80 do 200 tysięcy złotych. Udział samozwańczego cesarza we freak-fightach łączy się z wysokimi gażami za kontrakty reklamowe. Dokładne kwoty owiane są tajemnicą. 

Marcin Najman - afery

Marcin Najman chętnie udziela się charytatywnie i być może dobrymi czynami chce odkupić swoje grzechy. Jak każdy człowiek. Marcin Najman wielokrotnie oddawał swoje pieniądze mając nadzieję, że pomoże tym potrzebującym. W 2022 media obiegła informacja, że pięściarz stracił prawo jazdy. Wcześniej internauci żyli jego kłótnią z Krzysztofem Stanowskim. Marcin Najman nieustannie przekonuje, że to on jest współautorem sukcesu Kanału Sportowego. Słowa krytyki wylały się na niego po tym, gdy przedstawił Andrzeja Zielińskiego ps. Słowika, w trakcie swojej gali MMA. Dużo wcześniej, bo w 2008 roku był uczestnikiem programu Big Brother. Do dziś sporo emocji wywołuje jego relacja ze Sashą Strunin.

Na koncie ma hity, które śpiewała cała Polska. Co dziś robi Sasha Strunin?