Marcin Maciejczak w światowej czołówce gwiazd The Voice Kids. Jego talent zniewala!

Marcin Maciejczak zdradził, za kim tęskni! Młody wokalista znów czaruje głosem
Autor: Maciej Nowak Marcin Maciejczak

W życiu zwycięzcy trzeciej edycji The Voice Kids dużo się dzieje. Marcin Maciejczak poinformował niedawno, że przymierza się do wydania swojego kolejnego singla. Zanim to jednak nastąpi, fani młodego piosenkarza mogą powspominać czasy, kiedy walczył o wygraną w popularnym show. Występ nastolatka ponownie został wyróżniony na świecie. Szczegóły na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak - występ podczas Przesłuchań w ciemno do The Voice Kids otworzył mu wrota do wielkiej kariery. I choć od finału programu minęło już ponad pół roku, wykonanie utworu I'll Never Love Again z repertuaru Lady Gagi wciąż bije rekordy popularności. Gdy Marcin Maciejczak wszedł na scenę The Voice Kids, zarówno trenerzy, publiczność i widzowie przed telewizorami od razu wiedzieli, że mają do czynienia z niezwykłą osobowością sceniczną. W kolejnych etapach show podopieczny Dawida Kwiatkowskiego odkrywał coraz więcej kart, udowadniając, że umie odnaleźć się w każdym repertuarze. Decyzją widzów, to właśnie Marcin Maciejczak wygrał trzecią edycję The Voice Kids. Kolejne miesiące pokazały, że był to dobry wybór. Młody artysta wypuścił single zapowiadające jego album studyjny, a kolejny z nich - Marzenie, ukaże się już niebawem. 

W przerwie od oczekiwania na premierę czwartego już singla Marcin Maciejczak może świętować kolejny sukces. Jego występ z emocjonalną balladą Lady Gagi po raz kolejny został wyróżniony na kanale związanym z formatem The Voice Kids, który posiada blisko dwa miliony subskrypcji. 

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś

Marcin Maciejczak - The Voice Kids

Czwarta edycja The Voice Kids już niebawem trafi na antenę telewizyjnej Dwójki. Zanim to jednak nastąpi, przypomnijcie sobie występ, który zagwarantował Marcinowi Maciejczakowi udział w telewizyjnym show. Wokalista został wyróżniony przez autorów kanału Best of The Voice Kids, którzy przygotowali zestawienie najbardziej pamiętnych występów w tym roku. Zagraniczni internauci są zachwyceni talentem Polaka. Zobaczcie sami.

Najnowsze