Marcin Maciejczak - tak przywitali go w szkole. Wzruszające wideo!

2020-02-27 13:28 MK
Marcin Maciejczak
Autor: YouTube/UniversalMusicPolska

Jak już wiadomo, to właśnie Marcin Maciejczak zwyciężył w trzeciej edycji hitowego programu The Voice Kids. Czternastoletni artysta poruszył trenerów i widzów swoją dojrzałością oraz wrażliwością. Po powrocie do rodzinnej miejscowości, czekała na niego wielka niespodzianka, którą przygotowali jego przyjaciele ze szkoły. Nie sposób nie wzruszyć się, oglądając to wideo! Zobacz je na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak - zwycięzca The Voice Kids ma za sobą bardzo emocjonujący tydzień. W sobotę, 22 lutego, czternastoletni wokalista pokonał swoje konkurentki - Natalię Kawalec i Hanię Sztachańską w wyścigu o tytuł najlepszego młodego głosu w naszym kraju, zdobywając kontrakt fonograficzny i 50 tysięcy złotych. Tego samego dnia, swoją premierę miał również debiutancki singiel nastolatka - Jak Gdyby Nic, za którego tekst odpowiadają Patryk Kumór i Dominik Buczkowski-Wojtaszek, czyli autorzy eurowizyjnych kompozycji Viki Gabor i Alicji Szemplińskiej.

Już w trakcie trwania programu, Marcin Maciejczak wielokrotnie mówił, że może liczyć na wsparcie swoich bliskich - zarówno rodziny, jak i znajomych. Z pewnością nie spodziewał się jednak tego, że koledzy i koleżanki z jego szkoły w Jakubicach przygotują dla niego przywitanie w iście królewskim stylu! Na wideo udostępnionym w sieci widać, że utalentowany nastolatek był bardzo zaskoczony i poruszony aż tak ciepłym przyjęciem ze strony szkolnych przyjaciół.

Marcin Maciejczak - szkoła wita zwycięzcę The Voice Kids 3

Kiedyś to Marcin występował na szkolnych apelach, a teraz apele organizowane są na jego cześć! Pracownicy szkoły w Jakubicach, do której uczęszcza zwycięzca The Voice Kids 3 przygotowali huczne powitanie zdolnego wokalisty, na którym nie zabrakło władz gminy, rodziców oraz uczniów placówki. Chłopiec otrzymał nawet nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych oraz, przede wszystkim, uznanie, na jakie w pełni zasługuje.

Najnowsze