Marcin Maciejczak doceniony! Ten wynik przerósł oczekiwania?

2020-09-28 10:37 Patrycja Obarowska
Marcin Maciejczak zdradził, za kim tęskni! Młody wokalista znów czaruje głosem
Autor: Maciej Nowak Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak doceniony! Młody artysta ma na swoim koncie kolejny, niebywale duży sukces, o którym grzech nie wspomnieć! Z czego zasłynął tym razem i która jego piosenka została wyróżniona? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Marcin Maciejczak to młody wokalista z Polski, którego muzyka doceniana jest na każdym kroku. Chłopak w branży muzycznej plasuje się naprawdę wysoko, a jego twórczość jest numerem jeden dla generacji Z. To właśnie młodsze pokolenie z ogromną przyjemnością słucha jego piosenek i umila sobie nimi dzień. Marcin Maciejczak został doceniony po raz kolejny, a jego muzyczna kariera wzbogaciła się o następny sukces. O co chodzi dokładnie? Otóż Marcin Maciejczak 27 września 2020 został bardzo pozytywnie zaskoczony. Jego debiutancki singiel Jak Gdyby Nic pokrył się platyną. Dziś spotkała mnie niesamowita niespodzianka! Mamy to! Mój debiutancki singiel Jak Gdyby Nic pokrył się platyną! Dziękuję wam ze jesteście ze mną i wspieracie mnie! - napisał uzdolniony piosenkarz na swoim koncie na Instagramie i opublikował zdjęcie, na którym dumnie trzyma swoją platynową płytę! To z pewnością piękny początek muzycznej kariery Marcina Maciejczaka. Gratulujemy osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!

Marcin Maciejczak - singiel Jak Gdyby Nic 

Jak Gdyby Nic to debiutancki singiel Marcina Maciejczaka, który 27 września 2020 roku pokrył się platyną! Piosenka została wydana 22 lutego 2020 roku i w serwisie YouTube zebrała niemalże 10 milionów odsłon! 

Najnowsze