Marcin Maciejczak o marzeniach! Te słowa chwytają za serce

Marcin Maciejczak
Autor: Screen z YT: Marcin Maciejczak - Marzenie (Lyric Video) / Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak śpiewa o marzeniach i robi to bardzo odważnie! Zaraz po platynowym singlu Jak gdyby nic oraz wspaniałym kawałku Deszcz i bez nadszedł czas na kolejny hit! Piosenka Marzenie osiągnie sukces, jak poprzednie numery artysty? Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Marcin Maciejczak śpiewa o marzeniach i robi to w bardzo odważny sposób! Młody i nad wyraz utalentowany artysta nie zwalnia tempa i tworzy nową piosenkę, która z pewnością odniesie taki sam sukces, jak wszystkie jego poprzednie utwory. Dlaczego? Styl muzyczny młodego wokalisty jest niezwykle wrażliwy, emocjonalny i prawdziwy, a to właśnie takich piosenek szuka dzisiejsza młodzież, która uwielbia utożsamiać się z muzyką swojego idola. Marcin Maciejczak ma na swoim koncie już kilka własnych piosenek, które stały się bardzo popularne w sieci. Zaraz po platynowym singlu Jak Gdyby Nic oraz emocjonalnym utworze Deszcz i Bez nadszedł czas na kolejną nowość. Marcin Maciejczak zaprezentował w sieci swój najnowszy singiel Marzenie, w którym śpiewa o nich naprawdę odważnie! Czy najnowsza piosenka artysty stanie się hitem, jak wszystkie poprzednie utwory jego autorstwa? Singiel Marzenie ma ogromny potencjał na powodzenie przede wszystkim dlatego, że jest autentyczny i motywujący. 

Marcin Maciejczak prezentuje nowy utwór Marzenie

Marcin Maciejczak wydał nowy singiel! Premiera utworu Marzenie odbyła się 16 września 2020 roku. Singiel ten zapowiada debiutancki krążek młodego artysty, który ukaże się w 2021 roku.

Najnowsze