Marcin Maciejczak doceniony na kanale The Voice Global. Co piszą zagraniczni fani?

2020-03-31 11:55 MK
Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Po wygranej w trzeciej edycji The Voice Kids, Marcin Maciejczak stał się jednym z najpopularniejszych młodych wokalistów. Jak się okazuje, nie tylko w Polsce. Talent nastolatka po raz kolejny doceniono w światowym rankingu, zamieszczonym na kanale The Voice Global. Zagraniczni fani formatu nie kryją swojego zachwytu nad chłopakiem! Szczegóły na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak w The Voice Kids zachwycił nie tylko trenerów, ale i telewidzów, którzy w głosowaniu sms-owym zdecydowali, że to właśnie jemu należy się tytuł najlepszego głosu w naszym kraju. Nastolatek typowany był na zwycięzcę programu od samego początku, kiedy to podczas Przesłuchań w ciemno wykonał na żywo hit z repertuaru Lady Gagi I'll Never Love Again. Nie trzeba było długo czekać, by w stronę utalentowanego uczestnika odwrócili się wszyscy trenerzy The Voice Kids. Marcin zdecydował jednak, że chce kontynuować swoją muzyczną przygodę w programie u boku Dawida Kwiatkowskiego. Kolejne tygodnie udowadniały, że podjął on dobrą decyzję.

Dzięki wsparciu swojego mentora, Marcin Maciejczak przeszedł przez The Voice Kids jak burza, aż do samego finału. W ostatnim odcinku to nie trenerzy, a właśnie widzowie decydowali, którzy z trojga uczestników najbardziej zasługują na zwycięstwo. W walce o nagrodę główną, poza Marcinem, udział brały Hania Sztachańska - reprezentantka drużyny Tomsona i Barona oraz Natalia Kawalec z teamu Cleo. Fani programu zdecydowali jednak, że to właśnie wykonawca utworu Jak Gdyby Nic najbardziej zasłużył na ten zaszczytny tytuł. Teraz, Marcin po raz kolejny został doceniony na arenie międzynarodowej.

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marcin Maciejczak - The Voice Kids

W najnowszym podsumowaniu dostępnym na kanale The Voice Global, jego autorzy wzięli pod uwagę przesłuchania zwycięzców poszczególnych edycji hitowego programu. Wśród najlepszych występów nie mogło zabraknąć Marcina Maciejczaka i jego coveru I'll Never Love Again. Polak uplasował się na liście w towarzystwie zwycięzców The Voice Kids z Hiszpanii, Belgii czy też Filipin.

W komentarzach, internauci wielokrotnie wskazywali, że to właśnie Marcin Maciejczak jest ich faworytem. - Marcin to zupełnie inna liga. Chciałbym zobaczyć go na Eurowizji Junior. Polska miałaby szansę na kolejne zwycięstwo; Filipiny i Polska niesamowici! - można przeczytać pod wideo. Życzymy Marcinowi dalszych sukcesów!

Najnowsze