Marcelina Zawadzka: dlaczego zniknęła z Voice of Poland?

2018-08-06 11:11
Marcelina Zawdzka
Autor: TRICOLORS Marcelina zawsze stawia na naturalność. Rozpuszczone włosy nigdy nie wychodzą z mody!

Marcelina Zawadzka nie pojawi się w najnowszej edycji The Voice of Polnad. Jaki jest powód? Kto ją zastapi? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Marcelina Zawadzka odchodzi z The Voice of Poland! Ta informacja zasmuciła fanów pięknej prezenterki, która zachwyciła widzów podczas ostatniej edycji programu. Marcelina była jedną z prowadzących show od września 2017. Miss Polonia zdecydowała się zrezygnować z tej zaszczytnej funkcji. Jaki jest powód? Kto ją zastąpi w tej roli? 

Marcelina Zawadzka - dlaczego nie ma jej w Voice of Poland? 

Prezenterka musiła zrezygnować z prowadzenia nadchodzącej edycji programu, którą będziemy mogli oglądać już od 1 września 2018. Powodem był natłok innych obowiązków. Marcelina jest już prowadzącą Bake Off – Ale ciacho! i Pytania na Śniadanie. 

Michał Szpak o nowych trenerach w Voice Of Poland 9. Jak się dogadują?

Marcelina Zawadzka - kto ją zastąpi? 

Tomasz Kammel, Maciej Musiał i Barbara Kurdej-Szatan powrócą do programu. Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Marcelinę Zawadzką. Fani mają nadzieję, że na jej miejsce w programie pojawi się Izabella Krzan, którą widzowie dobrze znają z Koła Fortuny. 

Ile zarabiają trenerzy Voice of Poland? Te kwoty robią wrażenie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze