Marcelina Szlachcic o ulubionym raperze, Eurowizji i swojej przyszłości!

2020-04-16 8:10 RW
Marcelina Szlachcic o ulubionym raperze, Eurowizji i swojej przyszłości!
Autor: ESKA.pl Marcelina Szlachcic o ulubionym raperze, Eurowizji i swojej przyszłości!

Marcelina Szlachcic kolejną bohaterką Szybkiej Serii na ESKA.pl! Wokalistka, która ma na koncie hit Wielkie plany, odpowiedziała na pytania, które najbardziej interesują jej fanów. Jakie sekrety skrywa jedna z najbardziej obiecujących piosenkarek młodego pokolenia? Dowiedzcie się oglądając wideo - tylko na ESKA.pl!

Marcelina Szlachcic zwróciła na siebie uwagę wydając singiel Wielkie plany. 17-latka zaskoczyła także wydając numer Niepewność, czy chociażby Porozmawiaj ze mną. Ostatnio nagrała wyjątkową wersję megahitu Circles i mamy pewność, że usłyszał ją sam Post Malone. Marcelina Szlachcic gościła w naszym studio i wzięła udział w Szybkiej Serii ESKA.pl! W cyklu tym największe gwiazdy polskiej muzyki, ale również osobistości show-biznesu i sportu odpowiadają na kwestie, które najbardziej intrygują internautów. Za sprawą Szybkiej Serii z Marceliną Szlachcic dowiecie się, jakiego rapera polska wokalistka ceni najbardziej, co zamierza robić za 15 lat i czy myśli o udziale na Eurowizji. Obejrzyjcie w całości:

53902 Marcelina Szlachcic o ulubionym raperze, Eurowizji i swojej przyszłości!

Marcelina Szlachcic - kim jest?

Marcelina Szlachcic uwielbia śpiewać, choć na co dzień ćwiczy również charakteryzację. Swoimi zainteresowaniami dzieli się z przyjaciółmi. W wolnej chwili ogląda horrory i uprawia sport. Utalentowana artystka, być może przyszła gwiazda, wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids. W muzycznym show dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Już po pierwszym wykonaniu było wiadomo, że o Marcelinie Szlachcic prędzej czy później będzie bardzo głośno. Jej wykonanie utworu pt. Kaktus, pod którym oryginalnie podpisuje się Bovska, w ciągu 3 dni w serwisie YouTube zdobyło ponad 500 tysięcy odtworzeń!

Szybka Seria na ESKA.pl premierowo w każdą środę o godzinie 19:00. #ZostańcieWDomu i nadróbcie zaległości, jeśli jeszcze nie widzieliście poprzednich odcinków:

Najnowsze