Adam Kubera na Eurowizji? Artysta marzy o udziale w konkursie! [WIDEO]

2020-03-25 19:00
Adam Kubera na Eurowizji 2021? Artysta marzy o udziale w konkursie!
Autor: ESKA Adam Kubera na Eurowizji 2021? Artysta marzy o udziale w konkursie!

Adam Kubera na Eurowizji? Wiele osób zastanawia się, czy młody wokalista, który doskonale sprawdza się śpiewając hity największych gwiazd - powinien reprezentować Polskę na legendarnym konkursie. Co sam mówi o swojej kandydaturze? Poznajcie odpowiedzi na to i inne pytania oglądając wideo - na ESKA.pl!

Adam Kubera to jeden z najpopularniejszych głosów drugiej edycji The Voice Kids. To właśnie on wygrał nagrodę ufundowaną przez PZU dla najbardziej lubianego uczestnika popularnego programu muzycznego. Adam rozpoczął niedawno serię akustycznych coverów na swoim kanale VEVO, do których zaprasza wokalistki młodego pokolenia. Pierwszy film, z gościnnym udziałem Carli Fernandes, okazał się prawdziwym hitem. Młody wokalista był gościem Szybkiej Serii na ESKA.pl. Odpowiedział na nurtujące jego fanów pytania. Adam Kubera zdradził, że z wielką przyjemnością i dumą reprezentowałby Polskę na Eurowizji. Dlaczego? Zawsze chciał zobaczyć, jak wygląda organizacja tak dużego przedsięwzięcia od środka. Artysta, który który ma na koncie piosenki Tak Jak Jest oraz Wiersz na Szkle zdradził również kilka tajemnic ze swojego życia. Oglądając poniższe wideo poznacie odpowiedzi między innymi na pytania:

  • Czy Adam Kubera jest wolny w związku?
  • Czego najbardziej się boi?
  • Kim będzie za 15 lat?
  • Jacy byli trenerzy w Voice Kids?
  • Czy pieniądze dają szczęście?
  • Co trzeba zrobić, by osiągnąć sukces?
Adam Kubera na Eurowizji 2021? Artysta marzy o udziale w konkursie!

#SzybkaSeria z największymi gwiazdami sceny muzycznej, najpopularniejszymi Youtuberami i osobistościami showbiznesu. Premierowy odcinek w każdą środę o godzinie 19:00, tylko na ESKA.pl! Kolejny odcinek już 1 kwietnia 2020 i będzie to kolejna doskonale znana gwiazda! Czekajcie cierpliwie, bo będzie się działo!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze