Marcelina Szlachcic o eurowizyjnym marzeniu. Czy się spełni?

2020-02-25 14:01
Marcelina Szlachcic coveruje hit Circles! Post Malone musi tego posłuchać!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Marcelina Szlachcic coveruje hit Circles! Post Malone musi tego posłuchać!

Marcelina Szlachcic jest jedną z uczestniczek pierwszej edycji The Voice Kids. Swoim głosem w programie oczarowała nie tylko jury, ale także publiczność. Po zakończeniu muzycznego talent-show jej kariera nabrała znacznego tempa. Czy jej marzenie o Eurowizji niebawem się spełni? Sprawdź na ESKA.pl

Marcelina Szlachcic rozpoznawalność zyskała dzięki pojawieniu się w muzycznym talent-show The Voice Kids. Jej głos sprawił, że w szybkim czasie odwróciły się wszystkie fotele jurorów. Marcelina dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Po telewizyjnym debiucie, artystka zaczęła stawiać kolejne kroki na polskim rynku muzycznym. Jej piosenka Wielkie plany, która pojawiła się w sieci pod koniec kwietnia 2019 roku, obecnie ma ponad trzy mln odsłon w serwisie YouTube. Młoda wokalistka nie zwalnia tempa i regularnie prezentuje swoim fanom kolejne muzyczne nowości. Najnowszą jest hit Q&A, w którym artystka śpiewa o swoim życiu codziennym. W teledysku do świeżego singla Marceliny, gościnnie wystąpiła m.in. Roxie Węgiel, Zuza Jabłońska, stylistka Roksana Kwiatkowska, a także Jacek Stachursky, Czarny HIFI i Deemz.

Marcelina Szlachcic na Eurowizji 2020

Bez wątpienia marzeniem każdego muzyka jest pojawienie się na scenie Konkursu Piosenki Eurowizji. Zaprezentowanie siebie oraz barwy swojego głosu, może dać wokalistom szansę na wielką muzyczną karierę. O takim występie marzy również młoda, polska gwiazda Marcelina Szlachcic. Dziewczyna w wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle wspomniała, że bardzo chciałaby wziąć udział w Eurowizji oraz, że niewątpliwie jest to marzenie każdego artysty, by pokazać się na tak dużym wydarzeniu. Jeśli Marcelina zdecydowałaby się wziąć udział w Konkursie Piosenki Eurowizji, mogłaby zrobić to już za rok, gdy skończy 17 lat! Czy jej kariera nabierze jeszcze większego tempa i młoda wokalistka spełni swoje ciche marzenie? Trzymamy kciuki. A tymczasem przypominamy Wam, że tegoroczny 65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w Rotterdamie. Półfinały odbędą się 12 oraz 14 maja, natomiast finał – 16 maja 2020 roku. Tegorocznym hasłem konkursu eurowizyjnego jest Open Up! Polskę w konkursie reprezentuje Alicja Szemplińska.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze