Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

2017-04-26 19:33
Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami
Autor: fot. instagram.com / użytkownik manszelmerlow Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mecz Mans Zelmerlow kontra fani z Polski to wyjątkowe piłkarskie starcie organizowane na szczytny cel. Kiedy i gdzie odbędzie? Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Z pewnością wie o tym Mans Zelmerlow, który postanowił zorganizować wyjątkowy mecz piłki nożnej, podczas którego jego ekipa zmierzy się z drużyną złożoną z jego polskich fanów. Do tego niecodziennego spotkania dojdzie w niedzielę 30 kwietnia o godz. 12:30 na warszawskim boisku Orlik przy Zespole Szkół nr 22 (ul. Kazimierzowska 60). Dlaczego mówimy o szczytnym celu tego eventu? Mecz będzie nie tylko dobrą opcją na ciekawe spędzenie niedzielnego popłudnia przed koncertem artysty w Klubie Stodoła, ale także okazją do wsparcia fundacji charytatywnej Zelmerlöw & Björkman Foundation, która od kilku lat pomaga potrzebującym dzieciom z najbiedniejszych rejonów świata.
>> Mans Zelmerlow nago. Wokalista pokazał zdjęcie spod prysznica

Mecz Mans Zelmerlow vs fani z Polski

Poniżej możecie obejrzeć jak Mans Zelmerlow prezentuje w stroju piłkarskim z całą swoją drużyną, która już w niedzielę zagra z polskimi fanami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze