Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!

2016-07-23 21:55
Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!
Autor: fot. Bulls Mans zelmerlow koncert w polsce

Mans Zelmerlow da koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi zwycięzca Eurowizji? Po ile są bilety na jego koncert? Wszystkie szczegółowe informacje poznacie już teraz - oczywiście na ESKA.pl!

Koncert Mansa Zelmerlowa w Polsce 2016 będzie ogromnym wydarzeniem, nie tylko dla jego fanów! Wokalista, kilkukrotny zdobywca wysokich miejsc na listach sprzedaży, zwycięzca Eurowizji 2015 na pewno zaprezentuje swoje największe przeboje! Oczywiście wśród nich nie zabraknie Heroes! Gdzie i kiedy występ Mansa Zelmerlowa? Oficjalnie już wiemy, że Szwed da występ podczas tegorocznej edycji Open Hair Festiwal w Sieradzu. Impreza odbędzie się w dniach 22-24 lipca, ale muzyk pojawi się na scenie w drugi dzień festiwalu. Oprócz niego wszyscy zgromadzeni na miejscu zobaczą i usłyszą: Dawida Podsiadło, czy m.in. grupę Afromental.

>>> Jamala w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwyciężczyni Eurowizji!

>>> Eurowizja: Mans Zelmerlow zwycięzca ma nową piosenkę! - Fire In the Rain

Mans Zelmerlow w Polsce 2016

Mans Zelmerlow da koncert w Polsce! Wokalista do tej pory występował na imprezie: Hity na Czasie, Eska Music Awards i Sopot Festiwal. W sumie gościł w naszym kraju 5 razy i za każdym razem fani nie czuli się zawiedzeni! Muzyk wielokrotnie wspominał o tym, że zakochał się w Polsce. Dowodem tego były luźne, nieoficjalne wypady z przyjaciółmi.

Po ile bilety na koncert Mansa Zelmerlowa? Otóż na razie organizatorzy wydarzenia nie podali informacji. Mówi się jednak o tym, że wstęp na Open Hair Festiwal w Sieradzu ma być ZA DARMO! 

 

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze