metamorfozy gwiazd

Mamy stare zdjęcia Kevina Mgleja. Ukochany Roxie przeszedł sporą metamorfozę!

2024-04-24 11:47

Kevin Mglej szturmem wdarł się do polskiego show-biznesu za sprawą związku z Roksaną Węgiel. Autor piosenek podkreśla jednak, że nigdy nie zależało mu na rozgłosie, dlatego też zdecydował się na zniknięcie z mediów społecznościowych. Jak wyglądał w przeszłości? 27-latek przeszedł sporą metamorfozę!

Kevin Mglej budzi spore emocje w mediach. Wszystko za sprawą związku z 19-letnią Roksaną Węgiel. Para spotyka się od blisko dwóch lat, jednak na ogłoszenie relacji zdecydowała się dopiero 11 stycznia 2023 roku, w dniu 18. urodzin wokalistki. Jak wyznała nam Węgiel, było to pokłosiem pojawiających się w sieci doniesień na temat jej życia uczuciowego.

Pamiętam te początki. To wypłynęło trochę przez przypadek, ale później już chcieliśmy być szczerzy wobec moich fanów, więc zdecydowaliśmy się tak oficjalnie nie ukrywać tego związku. Myślę, że to nie było łatwe - zarówno dla Kevina, jak i dla mnie, bo jak sam wiesz, spłynęło mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, ale to też było fajne pod względem takiej próby związku. Wiemy już, że jesteśmy już ze sobą na dobre i na złe, bo były cięższe momenty, ale w każdych się wspieramy i jesteśmy dla siebie - mówiła nam kilka tygodni temu.

Nie jest tajemnicą, że jeszcze w tym roku zakochani staną na ślubnym kobiercu. Kevin, widząc jednak zamieszanie w sieci, zdecydował się na zniknięcie z mediów społecznościowych. Mimo tego udało nam się dotrzeć do jego starych zdjęć!

Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem. To dlatego zdecydowała się na ogłoszenie związku!

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Metamorfoza Kevina Mgleja

Kevin Mglej jest dziś postrzegany głównie w kontekście partnera Roksany Węgiel, jednak warto podkreślić, że ma on wiele własnych sukcesów na koncie. 27-latek od lat pisze teksty dla innych artystów, a jego portfolio zawiera współprace z największymi gwiazdami polskiej sceny - Justyną Steczkowską, Viki Gabor, Blanką czy Eweliną Lisowską. Mglej prowadzi też działalność menadżerską - od niedawna pod jego skrzydłami swoją karierę rozwija wokalista Miłosz Skierski. Jesteście ciekawi, jak Kevin wyglądał przed poznaniem Roxie? Mamy sporo jego starych zdjęć. Znajdziecie je w galerii na górze strony.