Mama ostrzegała - najbardziej zakręcona piosenka tego roku?! Daj To Głośniej z HITEM 2019

2019-07-12 15:58
Mama ostrzegała
Autor: YouTube/DAJ TO GŁOŚNIEJ

Wpadający w ucho tekst, skoczna melodia i użycie popularnych ostatnio motywów ludowych - tyle wystarczyło, by odnieść spektakularny sukces na polskim YouTubie. Zespół Daj To Głośniej w zaledwie 1,5 miesiąca zgromadził prawie 10 milionów wyświetleń! To zdecydowanie więcej niż niejedna topowa gwiazda w naszym kraju. Nie znacie jeszcze Mama ostrzegała? Nadrabiajcie zaległości już teraz na ESKA.pl!

Daj To Głośniej - Mama ostrzegała z wielką szansą na zostanie hitem 2019! Czasy, kiedy disco polo wzbudzało w większości osób jedynie negatywne emocje minęły bezpowrotnie. Co jakiś czas piosenki z tego gatunku odnoszą spore sukcesy w internecie, a na imprezach bawi się do nich cała Polska. Wszyscy przecież pamiętamy, jakimi hitami okazały się chociażby takie utwory jak Bananowa Agnieszka czy Ona jest taka cudowna. Tegoroczną premierą jest bez dwóch zdań kawałek zespołu Daj To Głośniej o tytule Mama ostrzegała. Piosenka jest już dostępna na ESKA.pl.

Mama ostrzegała - piosenka HITEM 2019 roku

Pierwszy singiel i prawie 10 milionów wyświetleń w półtora miesiąca - to gwarantowany hit! Internauci pokochali letnią propozycję od zespołu Daj To Głośniej. Trzeba przyznać, że kawałek naprawdę wpada w ucho! Jesteśmy przekonani, że już niebawem nie odbędzie się żadna impreza bez tego utworu w playliście. Słuchacze uwielbiają numer za jego wesołość, skoczność oraz słowiańskie rytmy. - Rewelacja!!! Tak melodyjnej piosenki już długo nie słyszałem. Mega HIT 2019!!!; Dzięki za super hit, tym bardziej, że taki nasz, polski. Oj, lato będzie gorące na imprezkach - piszą w komentarzach.

Daj To Głośniej - Mama ostrzegała TEKST

Intro:

laj la la laj , laj la la laj , laj la la laj , raz dwa raz dwa trzy

Zwrotka 1:

Tam nad rzeką dziewczyna siedziała
W czarne oczy miłość jej zajrzała
Zapytał ją czy chce, czy jej podoba się
Nie to że coś, lecz to chyba nie był ten!

Refren:

Mama, mama, mama ostrzegała
będziesz sama, sama, wianki zaplatała
kiedy księżyc blaskiem zajrzy wszędzie
Twój kochany znowu nie przybędzie
Mama, mama, mama ostrzegała
będziesz sama, sama, wianki swoje zaplatała
uroda jest jak woda; nie chce poczekać tylko płynie w dal! Opa!

Zwrotka 2:

Płacz dziewczyno, rzewne łzy wylewaj
gdzieś Ty była, kiedy było trzeba
miłemu śluby dać, tańczyć i wino lać?
biedna myślała, że ma jeszcze na to czas!

Refen x3

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze