Malik Montana wie, jaka jest cena sukcesu! Jego nowa piosenka to HIT?

2021-12-03 12:24
Malik Montana wie, jaka jest cena sukcesu! Jego nowa piosenka to HIT?
Autor: GM2L Malik Montana wie, jaka jest cena sukcesu! Jego nowa piosenka to HIT?

Sukcesu cena - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Malik Montana. Jak brzmi utwór rapera? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Sukcesu cena - nowa piosenka Malika Montany robi furorę od pierwszych chwil premiery. Tym samym jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce nie zwalnia tempa. Po świetnie przyjętych utworach: Luci, Click Clack Bang oraz Trzy telefony artysta daje wytchnienie swoim fanom od mocnych rapowych brzmień prezentując znacznie lżejszy muzycznie i lirycznie singiel.

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj na najlepsze hip-hopowe kawałki

Team X & Margaret w piosence Pod choinką! [TYLKO U NAS]

Malik Montana - piosenka Sukcesu cena

Sukcesu cena, to banger, który na pewno zagości na długo w Waszych głośnikach, a od refrenu nie uwolnicie się przez długi czas. Za muzykę w nowym singlu odpowiada holenderski producent - Trobi, natomiast teledysk to dzieło Velvet Vison. Już dzisiaj możemy zakomunikować, że to nie ostatnia niespodzianka, którą Malik przyszykował swoim fanom w tym roku. Aby być na bieżąco obserwujcie kanały SM:

  • IG: @donmalikmontana
  • TikTok: @malikmontana_official
  • FB: @donmalikmontana

High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze