Malik B nie żyje - założyciel legendarnej grupy miał 47 lat

2020-07-30 14:51 Patrycja Obarowska
The Roots
Autor: Screen z Instagrama: https://www.instagram.com/p/CDPLAtJAFr7/

Zmarł Malik B, legendarny raper i założyciel grupy The Roots. Artysta odszedł mając 47 lat, a przyczyny jego śmierci na ten moment nie zostały ujawnione. Amerykański zespół hip-hopowy The Roots przekazał światu smutną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Malik B, raper i założyciel popularnej grupy The Roots nie żyje. Artysta odszedł mając 47 lat, jednak przyczyny śmierci rapera nie zostały ujawnione. Dokładnie 29 lipca 2020 roku na Instagramie pojawił się post opublikowany przez grupę The Roots, która puściła w świat informację o śmierci rapera. Z ciężkim sercem i łzami w oczach z przykrością informujemy o śmierci naszego ukochanego brata i długoletniego członka Roots, Malika Abdula Baseta - powiedział zespół w oświadczeniu. Niech zostanie zapamiętany za swoje oddanie islamowi, Jego kochające braterstwo i innowacyjność jako jednego z najbardziej utalentowanych MC wszechczasów. Prosimy, abyście szanowali jego rodzinę i dalszą rodzinę w naszych czasach żałoby po tak wielkiej stracie. - napisała grupa na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. filadelfijski raper Malik B. zmarł w wieku 47 lat, a przyczyny jego śmierci na razie nie są nikomu znane. 

Malik B - kim był? 

Malik B nie żyje. Malik Abdul Baset, ponieważ tak brzmi prawdziwe nazwisko rapera był bardzo cenionym amerykańskim raperem i wieloletnim członkiem jednej z najsłynniejszych hip-hopowych grup The Roots. Filadelfijska grupa istnieje od 1987 roku i jest jedną z najbardziej wpływowych w swoim gatunku. 

Tak wygląda grób Kory w drugą rocznicę jej śmierci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze