Mali Giganci odc. 6: Olivia Wieczorek śpiewa Rather Be. Jest WOW! Zobaczcie występ dziewczynki z Małych Gigantów 11.04.2015 [VIDEO]

2015-04-12 11:59
Olivia z Małych Gigantów
Autor: fot. screen z maligiganci.tvn.pl

Mali Giganci odc. 6 to prawdziwa uczta muzyczna! A to wszystko dzięki Olivii Wieczorek w Małych Gigantach 11.04.2015. Występ Olivii z Małych Gigantów z hitem Rather Be został nagrodzony owacją na stojąco od jury. To chyba wyjaśnia już wszystko. Zobaczcie, jak 12-letnia Olivia Wieczorek klubowo porywa nas w 6. odcinku Małych Gigantów!

Mali Giganci odc. 6 to kolejna odsłona show, która udowodniła, że Olivia Wieczorek to przyszła gwiazda polskiej sceny muzycznej. Występ Olivii w Małych Gigantach 11.04.2015 z piosenką Rather Be od Clean Bandit dał szansę zaprezentowania się zazwyczaj rock'n'rollowej dziewczynce w klubowych klimatach. 12-latka zrobiła to fenomenalnie, o czym świadczy owacja na stojąco od jury. Olivia z Małych Gigantów po 6. odcinku programu do swojego muzycznego CV dokłada więc uznanie chociażby samego Kuby Wojewódzkiego. Całe wykonanie dziewczynki z Małych Gigantów z 11.04.2015 do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>.

Nie da się ukryć, że ta uczestniczka Małych Gigantów wyróżnia się muzycznie na tle pozostałych dzieci. Technikę Olivi już wcześniej pochwaliła nawet Agnieszka Chylińska. Kto wie, może tak wczesny początek pozwoli Olivii Wieczorek zbudować karierę na miarę takich gwiazd Christina Aguilera, Britney Spears czy też Beyonce. W końcu wszystkie zaczynały jako małe dziewczynki.

>>> Walka Kliczko - Jennings. Transmisja na żywo online lub w telewizji - sprawdź kiedy i gdzie?

Kim jest Olivia z Małych Gigantów?  Od 6. roku życia chodzi na indywidualne zajęcia wokalne do Domu Kultury w Jaraczewie. Bierze udział w licznych konkursach i festiwalach. Dziewczynka gra także na pianinie i marzy o poskromieniu gitary. W show jej opiekunem jest Piotr Rubik.

>>> Game Of Thrones s05e01 online - premiera na HBO GO za darmo!

JB

Najnowsze