Makijaż z Instagrama 2020! Krok po kroku [WIDEO]

2020-06-27 18:41 Patrycja Obarowska
Pati
Autor: ESKA.pl

Makijaż to pewnego rodzaju forma sztuki, która przez każdego z nas ma prawo być inaczej postrzegana! W nowym cyklu makijażowym przygotowaliśmy dla was instagramowy look, który jest najmodniejszą wersją makijażu w mediach społecznościowych i znacznie różni się od makijażu, który wykonujemy sobie na co dzień!

Makijaż to sztuka i zabawa nieobejmująca ram. Wystarczy odrobina kreatywności i wyobraźni, aby najbardziej podstawowymi kosmetykami wykonać makijaż inny, nietypowy, a poniekąd nawet dziwny! Właśnie między innymi takie makijaże możemy znaleźć w mediach społecznościowych w dobie internetu, a co ciekawe, to one górują na listach najbardziej gorących trendów beauty w 2020 roku. Już w nowym cyklu makijażowym na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was dość nietypowy, a zaraz interetsujący odcinek, który pokazuje, jak duża jest różnica w wykonywaniu makijażu na co dzień, a makijażu wykonanego specjalnie pod zdjęcia w mediach społecznościowych. Na tapetę poszedł Instagram, który jest jedną z bardziej rozpowszechnionych apek w 2020 roku! Posty, które możemy tam znaleźć są nieskazitelne, zorganizowane, a nawet idealne. Okazuje się, że makijaż wykonywany w stylu instagramowym bardzo różni się od tego, w jaki sposób dziewczyny malują się na co dzień. Efekt końcowy może was mocno zaskoczyć.

Makijaż wykonywany krok po kroku trendami z Instagrama choć początkowo wydaje się być niewinny, pozwala uzyskać kompletnie inny efekt końcowy. Dziewczyny na zdjęciach mają dużo mocniejszy makijaż, o wiele więcej warst kosmetyków, a wszystko w celu fajnego ujęcia, które ma uwydatnić ich cały look.

Makijaż w stylu aplikacji Instagram 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze