Makijaż w 5 minut, czy to wykonalne?

2020-06-23 20:00 Patrycja Obarowska
Pati
Autor: ESKA.pl

W nowym cyklu makijażowym na ESKA.pl lubimy mierzyć się z tym co prawie niemożliwe! Przygotowaliśmy dla was nowy odcinek - nie lada wyzwanie, w którym sprawdzamy czy wykonanie dziennego makijażu w 5 minut w ogóle jest możliwe! Ciekawi efektu końcowego? Wpadajcie na ESKA.pl.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy wykonanie makijażu dziennego w zaledwie 5 minut jest możliwie, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca. W nowym cyklu makijażowym nie boimy się wyzwań i spróbowaliśmy swoich sił w jeszcze całkiem niedawno bardzo popularnym wyzwaniu w serwisie YouTube, a mowa oczywiście o challenge - cały makijaż w 5 minut. Każda z nas z pewnością ma już swój poranny rytuał makijażowy i ulubione produkty, po które sięga, ale co gdyby tak przyspieszyć tempo i wykonywać makijaż z zegarkiem w ręku?! Wiele kobiet wykonując swój upiększający look uwielbia robić go w spokoju, ponieważ je to relaksuje i odpręża, a więc tego typu wyzwanie może być dla nich naprawdę stresującą zabawą! Makijaż pod presją czasu może okazać się totalnym niewypałem, bądź niepowtarzalnie pięknym makijażem, ale przede wszystkim mega frajdą, dlatego weź wszystkie kosmetyki, które służą ci do wykonywania dziennego makijażu oraz stoper i spróbuj swoich sił. Czas start!  

Makijaż w 5 minut - YouTube 

Makijaż w 5 minut jest bardzo popularnym wyzwaniem w serwisie internetowym YouTube, jeśli chcesz więcej treści tego typu, znajdziesz je właśnie tam. Taki makijaż wykonywała między innymi: Maxineczka, Viva-a-Viva oraz zmalowana. 

Challenge - makijaż w 5 minut! Dołącz do zabawy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze