Maja Kapłon zaczyna nowe życie. Opublikowała zdjęcie po operacji

2020-03-16 10:53
Maja Kapłon zaczyna nowe życie. Opublikowała zdjęcie po operacji
Autor: VIPHOTO/East News

Na tak szczęśliwą informację z USA czekał każdy fan artystki. Maja Kapłon podzieliła się w mediach społecznościowych swoją osobistą fotografią. O szczegółach związanych ze zdrowiem wokalistki, dowiesz się czytając artykuł na ESKA.pl

Maja Kapłon jest finalistką ósmej edycji programu The Voice of Poland. Od najmłodszych lat dziewczyna zmaga się z bardzo poważnym problemem kręgosłupa, jakim jest skolioza. Była poddawana przeróżnym zabiegom oraz operacjom. Choć specjaliści zapewniali ją, że osiemnasta operacja będzie tą ostatnią, tak się niestety nie stało. Metalowy pręt, który utrzymywał kręgosłup Mai pękł i artystka zaczęła odczuwać silny ból, przez który miała problemy ze złapaniem tchu. Aby piosenkarka mogła normalnie funkcjonować, potrzebna była operacja w USA, która niestety była bardzo droga. Życie bez bólu wycenione zostało na 5 milionów złotych. Przyjaciele dziewczyny z show The Voice of Poland postanowili jej pomóc. Zorganizowali specjalny koncert, wydali składankę największych hitów, a Kamil Bednarek – który był trenerem 10. edycji muzycznego programu, przeznaczył na licytację kurtkę, na której znajdowały się podpisy wszystkich jurorów The Voice of Poland. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu dobrych osób, a także zbiórce na portalu siepomaga.pl, udało się zebrać ostateczną kwotę na operację kręgosłupa artystki.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Maja Kapłon – stan zdrowia

Maja Kapłon przeszła w Stanach Zjednoczonych skomplikowane operacje kręgosłupa, które zostały podzielone na dwa etapy. Lekarze podjęli taką decyzje ze względu na to, aby artystka nie przebywała pod narkozą zbyt długo. Dodatkowo, drugi zabieg został przesunięty z ostatniego dnia lutego na początek marca, ponieważ Maja odczuwała silny ból. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka poinformowała swoich fanów 7 marca o zakończonej operacji. Dodała zdjęcie z Kamilem Bednarkiem i napisała, że czuje się jak nowa. Kilka godzin temu na Instagramie artystki zostało opublikowane kolejne zdjęcie - tym razem jej kręgosłupa. Wokalistka nie wstydzi się pokazywać światu swoich blizn. Jest niesamowicie szczęśliwa, że zaczyna nowe życie. To wspaniała wiadomość nie tylko dla niej i jej bliskich, ale także dla wielbicieli artystki, którzy cały czas wspierali ją w komentarzach w tych trudnych chwilach.

Najnowsze