Maja Kapłon wraca do Polski! Jak wokalistka czuje się po operacji?

2020-04-02 10:14 EK
Maja Kapłon wraca do Polski! Jak wokalistka czuje się po operacji?
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News Maja Kapłon wraca do Polski! Jak wokalistka czuje się po operacji?

Każdy fan wokalistki, czeka z niecierpliwością na kolejne nowe informacje dotyczące jej stanu zdrowia. Tym razem Maja podzieliła się z nimi wideo, w którym ogłasza niesamowitą wiadomością, że niedługo wraca do Polski. Kiedy piosenkarka wyląduje w kraju i jak się czuje? Wszystkiego dowiecie się, czytając artykuł na ESKA.pl.

Maja Kapłon wraca do Polski! Jak wokalistka czuje się po operacji? Na tak pozytywne wiadomości czekał każdy wielbiciel młodej piosenkarki. Dziewczyna, która znana jest publiczności z programu The Voice of Poland, od najmłodszych lat zmaga się z bardzo poważnym problemem kręgosłupa, jakim jest skolioza. Przeszła już kilkanaście zabiegów oraz operacji i choć specjaliści zapewniali ją, że to już koniec bólu, to niestety Maję spotkało coś strasznego. Metalowy pręt, który utrzymywał jej kręgosłup pękł, w efekcie czego piosenkarka miała problemy ze złapaniem tchu i czuła także ogromny ból. Aby Maja mogła czuć się dobrze i żyć bez cierpienia, musiała przejść kolejną operację, która była bardzo droga. Z pomocą bliskich oraz wielu fanów artystki, udało się zebrać potrzebną kwotę i finalnie operacja odbyła się w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna przeszła tam dwie, skomplikowane operacje kręgosłupa. Obecnie Maja Kapłon czuje się dobrze, co można było zauważyć na jej instagramowym profilu. 

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Maja Kapłon wraca do Polski!

Maja Kapłon za pośrednictwem swojego InstaStories nagrała krótkie wideo, w którym podzieliła się ze swoimi obserwatorami bardzo dobrą informacją, jaką jest fakt, że za kilka dni wraca do Polski. Dziewczynę i jej rodzinę początkowo czeka kwarantanna, a także domowa rehabilitacja. Jak tylko sytuacja z pandemią koronawirusa się uspokoi, artystka będzie mogła rehabilitować się pod okiem profesjonalistów.

Hej kochani! Jak zauważyliście doleciałam do Chicago. Do kogo doleciałam dowiecie się niedługo, a dlaczego tutaj jestem? Nie dlatego, żeby sobie w celach towarzyskich tutaj pobyć, ale dlatego, że w sobotę mam już lot do Polski i wracam do was. Niestety w kwaranntanne z całym moim domem, ale będę już na miejscu, będę czuła się bezpiecznie no i zacznę proces ćwiczeń, rehabilitacji. Na razie sama, a jak to wszystko się uspokoi, miejmy nadzieje już niedługo, no to ze sztabem osób, które mi pomogą. Na pewno będzie łatwiej, niestety przez koronawirusa będzie trwało to dłużej - ale wszystko będzie dobrze.

Takimi informacjami Maja Kapłon sprawiła, że na twarzy jej niejednego fana zagościł uśmiech. Trzymamy kciuki za piosenkarkę oraz życzymy jej dużo zdrowia!

Najnowsze