Maja Kapłon opowie o swoich operacjach i o tym co przeszła. Wokalistka zaprasza na wyjątkowy live

2020-04-27 13:21 EK
Maja Kapłon opowie o swoich operacjach i o tym co przeszła. Wokalistka zaprasza na wyjątkowy live
Autor: TRICOLORS/East News Maja Kapłon opowie o swoich operacjach i o tym co przeszła. Wokalistka zaprasza na wyjątkowy live

Wielu fanów artystki śledziło jej drogę zdrowotną oraz trzymało kciuki za operacje, które odbyły się w USA. Maja Kapłon jest już jakiś czas w Polsce i regeneruje siły. Już niedługo pojawi się w wyjątkowej transmisji, gdzie opowie o operacjach i o chorobie kręgosłupa. Na pewno będzie emocjonalnie i ciekawie, dlatego na ESKA.pl poznacie wszystkie szczegółowe informacje na ten temat.

Maja Kapłon to wyjątkowa finalistka jednaj z edycji programu The Voice of Poland. Choć od najmłodszych lat zmaga się ze skoliozą, jej wyjątkowy talent, a także radość z życia jest naprawdę niesamowita. Dziewczyna najbardziej dała się poznać widzom w programie talent-show The Voice of Poland. To właśnie tam stawiała swoje muzyczne kroki i kształciła wokal. Choroba kręgosłupa artystki, potrafiła dostarczać jej wiele bólu. Dlatego też była poddawana wielu zabiegom oraz operacjom. Osiemnasta miała być jej ostatnią, jednak ze względu na okropny ból, wywołany przez pęknięcie metalowego pręta, który utrzymywał kręgosłup Mai, artystka musiała poddać się kolejnej operacji. Czuła nie tylko wielki ból, ale również miała problemy ze złapaniem tchu. Życie bez cierpienia zostało wycenione na olbrzymie pieniądze, aż 5 milionów złotych. Jednak Maja Kapłon ma przy sobie wielu aniołów, którzy zorganizowali zbiórki, licytacje, a także koncert charytatywny i wspólnymi siłami zebrali potrzebne fundusze. Wokalistka poleciała wraz ze swoją mamą do USA, gdzie odbyły się dwie operacje jej kręgosłupa. Jakiś czas temu Maja wróciła do Polski, gdzie odpoczywa i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej.

Wywiad z Viki Gabor

Maja Kapłon - wyjątkowy live o operacjach artystki

Finalistka The Voice of Poland, poinformowała fanów na swoim Instagramie o tym, że pojawi się w wyjątkowej transmisji na żywo razem z @mialam.sie.uczyc. Tytuł live’a to Operowane na końcu świata. Jak można się domyślać, dziewczyny będą rozmawiały o ważnych sprawach, dotyczących zabiegów kręgosłupa i nie tylko. Transmisja odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 19:00 na instagramowych profilach dziewczyn. Włączajcie powiadomienia, bo na pewno będzie to bardzo mądra i wartościowa rozmowa! 

Najnowsze