Magnetic Jessie J: jest już nowa piosenka Jessie J do filmu Dary Anioła: Miasto Kości! Posłuchaj [AUDIO]

2013-08-08 15:04

Magnetic to nowa piosenka Jessie J na soundtrack do filmu Dary Anioła: Miasto Kości. Kawałek wyciekł do YouTube na początku sierpnia 2013 roku. Czy powstanie teledysk do Magnetic? W którym momencie filmu usłyszymy piosenkę? Sprawdź i posłuchaj już teraz na ESKA.pl!

Nowa piosenka Jessie J zatytułowana Magnetic to kawałek, który wokalistka nagrała na potrzeby filmu Dary Anioła: Miasto Kości. Numer, który znajdziemy na soundtracku Dary Anioła: Miasto Kości wyciekł do YouTube 7 sierpnia 2013 roku. Fani plotkują, że utwór zostanie wykorzystany w końcowych scenach ekranizacji pierwszej książki z serii Dary Anioła.

Są również duże szanse na to, że Magnetic Jessie J doczeka się się teledysku i zostanie singlem promującym całą produkcję. Jeśli tak się stanie, to w klipie z pewnością pojawią się fragmenty filmu. Ten z kolei do polskich kin wchodzi 21 sierpnia 2013 roku.

Właśnie w tym okresie możemy spodziewać się pełnego soundtacku do filmu. Oprócz nowej piosenki Jessie J na ścieżce dźwiękowej pojawi się też balladowe Heart By Heart Demi Lovato - również walczące o tytuł singla promującego The Mortal Instruments: City of Bone. Więcej o tym w linku z artykułem poniżej.

>>> Nowa piosenka Demi Lovato Heart By Heart do filmu Dary Anioła: Miasto Kości. Posłuchaj zapowiedzi! [AUDIO]


Posłuchaj Magnetic - Jessie J!JB

Najnowsze