Magdalena Krzemień - zwyciężczyni The Four z teledyskiem. Wystąpił w nim znany aktor!

Magdalena Krzemień
Autor: YouTube/KayaxTV

W programach typu talent show uczestnicy często muszą śpiewać covery, a nie swoje autorskie kompozycje. Dopiero wydanie własnego singla staje się weryfikacją tego, czy naprawdę podbili serca publiczności. Zwyciężczyni The Four się to udało. Jej singiel został bardzo dobrze przyjęty przez internautów. Piosenkę znajdziecie na ESKA.pl.

Magdalena Krzemień - piosenka zwyciężczyni pierwszej edycji show The Four. Bitwa o sławę spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony internautów. Znana wcześniej z formatu The Voice of Poland wokalistka zaprezentowała utwór Światło jeszcze przed wielkim finałem muzycznego programu, w którym pokonała równie utalentowaną Karolinę Leszko. Jak można się było spodziewać, sukces w The Four wpłynął na zwiększenie popularności kawałka muzycznego, do którego nakręcony teledysk przekroczył już 20 tysięcy wyświetleń. Internauci są nim zachwyceni.

W teledysku do utworu Światło, poza samą Magdaleną Krzemień, widzowie mogą zobaczyć doskonale znanego z seriali i produkcji filmowych aktora Tomasza Ciachorowskiego. Za słowa i produkcję utworu odpowiada natomiast sama artystka. Piosenkę wraz z oficjalnym wideoklipem oraz reakcjami internautów znajdziecie w dalszej części artykułu.

ESKA XD EXTRA

Magdalena Krzemień - piosenka

Zwyciężczyni programu The Four. Bitwa o sławę zaprezentowała swój singiel 14 października, czyli jeszcze w trakcie swojej przygody z programem. Internauci są nim zachwyceni.

- Sztos!! 😍 Trzymam kciuki za kolejne projekty!!

- gratulacje Meg! jak zawsze wszytko najwyższa klasa 

- Olaboga! Boski wokal! Niezmiennie boski wokal! Ciarki! - piszą.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście singla Magdy Krzemień, nadrabiajcie zaległości.

Najnowsze