Magda Narożna - wiek, nago, partner, mąż, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi

2021-03-19 13:44
Magda Narożna
Autor: WBF Magda Narożna

Magda Narożna: wiek, nago, partner, mąż, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi to informacje, których najczęściej szukacie w sieci. Co warto wiedzieć o Magdalenie Narożnej? Jakie sukcesy ma na swoim koncie i jak rozpoczęła się jej kariera? Magda Narożna największą popularność zdobyła jako wokalista zespołu Piękni i Młodzi. Więcej o Magdzie Narożnej przeczytacie w artykule poniżej.

Magda Narożna: wiek, nago, partner, mąż, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi - te zapytania na temat piosenkarki i wokalistki zespołu Piękni i Młodzi ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Magdalena Narożna to uwielbiana przez wielu wokalistka disco polo. Chociaż z wykształcenia Magdalena Narożna jest higienistką stomatologiczną, to od najmłodszych lat interesowała się muzyką i właśnie w tym kierunku postanowiła rozwijać swoją karierę.

Magda Narożna - wiek

Magda Narożna urodziła się 22 listopada 1988 roku. W 2021 roku wokalista będzie obchodzić 33. urodziny. Narożna pochodzi z okolic Łomży.

Magda Narożna - nago

Magda Narożna w 2015 roku roku zaprezentowała się na okładce lipcowego wydania magazynu CKM. Sesja, w której wokalista zespołu Piękni i Młodzi wzięła udział odbyła się eleganckiej willi z basenem.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Magda Narożna - mąż

Magdalena Narożna była żoną Dawida Narożnego przez 7 lat, to z nim założyła zespół Piękni i Młodzi. Małżeństwo rozwiodło się w 2019 roku.

Magda Narożna - partner

Po rozwodzie gwiazda muzyki disco polo związała się z nowym mężczyzną. Jej wybrankiem został Krzysztof Byniak, którego poznała w dzieciństwie.

Magda Narożna - dzieci

Magda Narożna ma jedną córkę. 10-letnia Gabrysia jest owocem związku Magdaleny z Dawidem Narożnym.

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi, który został założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. W 2013 roku muzycy  opublikowali na YouTube teledyski do piosenek Niewiara oraz Kocham się w Tobie. Oba klipy uzyskały po kilkadziesiąt milionów wyświetleń i zapewniły rozgłos zespołowi. W 2014 roku Piękni i Młodzi wystąpili w programie Must Be The Music, gdzie dotarli aż do finału.

Magdalena Narożna na Instagramie

Magda Narożna prowadzi na Instagramie profil pod nazwą @madzia_pim. Jej konto śledzi ponad 170 tys. fanów.

Najnowsze