Madonna w teledysku do B*tch I'm Madonna

i

Autor: fot. YouTube Madonna w teledysku do B*tch I'm Madonna

Madonna - B*tch I'm Madonna: teledysk z Beyonce, Katy Perry, Miley Cyrus i innymi już jest! [VIDEO]

2015-06-18 13:08

Teledysk Madonny do B*tch I'm Madonna po premierze na Tidal pojawił się też na YouTube i prezentujemy go na ESKA.pl. W swoim nowym teledysku Madonna szaleje nie tylko z Nicki Minaj, która gościnnie rapuje w kawałku. Co w teledysku Madonny robią Beyonce, Katy Perry, Miley Cyrus i inne gwiazdy? Zapraszamy do oglądania!

Teledysk Madonny do B*tch I'm Madonna premierowo pojawił się na YouTube 18 czerwca 2015 roku, dzień po swoim ekskluzywnym debiucie w serwisie Tidal. Nowy teledysk Madonny jest wideo, które odpalają nie tylko fani Królowej Popu. Wokalistka na plan zdjęciowy teledysku do B*tch I'm Madonna zaprosiła swoje młodsze koleżanki z branży. No prawie, bo fizycznie pojawiła się tam tylko Rita Ora, podczas gdy Beyonce, Katy Perry, Miley Cyrus i nawet rapująca w piosence Nicki Minaj nakręciły swoje ujęcia oddzielnie. Co więcej, te trwają zaledwie kilka sekund i wbrew oczekiwaniom nie zaskoczyły niczym. Czyżby tym razem Madonna zdecydowała się nie szokować?

Niezupełnie. Wprawdzie sceny z zaproszonymi do teledysku do B*tch I'm Madonna artystkami wieją nudą, to autorka kawałka nie zawiodła. W nowym teledysku Madonny m.in. pocałunek z o wiele młodszym facetem, nagie modelki w wannie i tak można wyliczać bez końca.

>> Pogoda na lipiec i sierpień 2015 - jakie będzie lato 2015? Długoterminowa prognoza pogody

B*tch I'm Madonna jest trzecim singlem z płyty Madonny zatytułowanej Rebel Heart. Krążek w sprzedaży jest od marca 2015 roku a wcześniej promowały go takie numery jak Living For Love i Ghosttown.

JB