Macklemore & Ryan Lewis - Kevin ft. Leon Bridges. Posłuchaj nowej piosenki

2015-11-25 16:34
Macklemore & Ryan Lewis - Kevin ft. Leon Bridges
Autor: fot. Bulls Macklemore & Ryan Lewis - Kevin ft. Leon Bridges

Kevin to tytuł nowej piosenki duetu Macklemore & Ryan Lewis z gościnnym udziałem Leona Bridgesa. Premierowy utwór można było usłyszeć po raz pierwszy podczas gali American Music Awards 2015, a teraz możecie też posłuchać studyjnej wersji

Macklemore & Ryan Lewis - Kevin ft. Leon Bridges to najnowsza propozycja muzyczna od duetu z Seattle wspartego tym razem przez Leona Bridgesa. Soulowego wokalistę można usłyszeć w refrenie nowej piosenki. Jak przystało na Macklemore, i tym razem tekst utworu niesie za sobą głębsze przesłanie. Kevin to mocny sprzeciw rapera przeciwko skutkom nałogu. Artysta doszukuje się w tym kawałku przyczyny problemu m.in. w nadmiernej ilości lekarstw przepisywanych przez lekarzy swoim pacjentom. Jak więc widać, Macklemore nie ustaje w tworzeniu zaangażowanych społecznie i politycznie tekstów.

Nowa piosenka Macklemore & Ryan Lewis - Kevin

Macklemore i Lewis zaprezentowali po raz pierwszy publicznie swój nowy utwór podczas gali American Music Awards 2015 w Los Angeles. Ten występ możecie obejrzeć klikając >>> TUTAJ <<<. To już trzecia premierowa kompozycja od czasu zdobycia przez duet nagrody Grammy za ich debiutancki album The Heist z 2012 roku. Przed singlem Kevin mogliśmy zapoznaliśmy się już z kawałkami Growing Up (Sloane's Song) i Downtown. Która z nich jak na razie najbardziej przypadła wam do gustu?

RC

Najnowsze