Maciej Mazur w Voice of Poland - kim jest? Zaśpiewał Sign of the Times

2018-10-13 20:51
Maciej Mazur
Autor: YouTube/ The Voice of Poland

Kim jest Maciej Mazur, który podczas przesłuchania w ciemno zachycił jury? Dowiedzcie się o nim więcej na ESKA.pl 

The Voice of Poland powróciło, a w raz z nim na scenie zjawili się utalentowani uczestnicy. Niektórzy z nich wprost onieśmielają swoim talentem. W 3 odcinku programu, który wyemitowany został 8 września zobaczyć mogliśmy niezwykłego wykonawcę. Maciej Mazur oczarował jury swoim wykonaniem Sign of the times. Udało mu się odwrócić wszystkie fotele! Co o nim wiemy? 

Kim jest Maciej Mazur z The Voice of Poland? 

Maciej Mazur to 24-latek mieszkający w Szczecinie. Absolwent Akademii Morskiej, w której również był chórzystą. Interesuje się muzyką funkową, elektroniczną i pop. Czerpie jak najwięcej od takich muzyków i zespołów jak: Zbigniew Wodecki, Grzegorz Hyży, Dawid Podsiadło. Maćka marzeniem jest, zostanie artystą, który ciągle będzie zaskakiwał swoimi wykonaniami, chce, by jego twórczość była inspiracją i źródłem, z którego każdy będzie mógł wydobyć coś dla siebie. 

The Voice of Poland 9 - drużyna Grzegorza Hyżego. UCZESTNICY

Maciej Mazur - którą drużynę wybrał? 

Maciej mógł wybrać jednego z czterech trenerów The Voice of Poland. Zdecydował, że dalej poprowadzi go... Grzegorz Hyży! Czy ten wybór zapewni mu zwycięstwo? Tym bardziej, że bez problemu przeszedł przez etap bitew. Wygrał pojedynek, w którym zmierzył się z Kirillem Medniovem i Wojciechem Ezzatem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze