ŁZY z mrocznym teledyskiem Wielka zagłada domu miłości. Internauci zachwyceni!

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: ŁZY - Wielka Zagłada Domu Miłości / Łzy ŁZY z mrocznym teledyskiem Wielka zagłada domu miłości. Internauci zachwyceni!

ŁZY z mrocznym teledyskiem Wielka zagłada domu miłości. Internauci zachwyceni!

2022-07-21 15:40

Zespół ŁZY spełnił oczekiwania fanów i zrealizował zdjęcia utworu Wielka zagłada domu miłości. Tym samym to kolejny singiel z płyty Miłość w czasach samotności. O czym jest piosenka? Co dzieje się w teledysku? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Wielka zagłada domu miłości to najbardziej tajemnicza piosenka z najnowszej płyty zespołu Łzy - Miłość w czasach samotności. Lipiec zazwyczaj kojarzy się z ciepłym wakacyjnym miesiącem. Zespół postanowił opowiedzieć jednak inną, bardziej chłodną i nieoczywistą historię związaną z lipcem właśnie. Do piosenki powstał także klimatyczny teledysk, który podrzucamy poniżej.

ŁZY - zespół z Sarą Chmiel wrócił z mocnym uderzeniem! Miłość w Czasach Samotności

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

ŁZY - teledysk Wielka zagłada domu miłości

Wielka zagłada domu miłości, to kolejny singiel z płyty legendarnej grupy. Za utwór odpowiada Arkadiusz Dzierżawa, Sara Chmiel-Gromala, Adrian Wieczorek, Rafał Trzaskalik, Dawid Krzykała, Daniel Arendarski. Wcześniej mogliście poznać utwór Za szczęście, za zdrowie, za miłość, który pojawił się w odświeżonej przez Gromeego wersji.

Sara Chmiel & Gromee wznoszą toast! Ich wspólna piosenka wywołuje ciarki!

Jak brzmi najnowsza propozycja od grupy Łzy z członkami, którzy są z zespołem od samego początku? Przekonajcie się słuchając i oglądając teledysk już teraz.