Lykke Li w Polsce. Data, miejsce, bilety

2018-07-09 12:21
Lykke Li w Polsce. Data, miejsce, bilety
Autor: Fot. East News / PAWEL SKRABA/REPORTER Lykke Li

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny w Polsce koncert Lykke Li! Gdzie i kiedy zagra artystka? 

Lykke Li zadebiutowała w 2008 roku albumem Youth Novels, który szerokim echem odbił się wśród fanów brzmień indie - również w Polsce single takie jak Litte Bit czy Dance, Dance, Dance zyskiwały miliony odtworzeń w sieci. Drugą płytą (Wounded Rhymes) Lykke Li umocniła swoją pozycję na rynku. To z tego albumu pochodzi największy do tej pory przebój wokalistki - I Follow Rivers, który w Polsce doskonale kojarzony jest przede wszystkim w zremixowanej wersji. Mając na koncie trzy płyty studyjne (jedna z nich okrzyknięta została Płytą Roku przez The New York Times i Rolling Stone) i występy na najważniejszych festiwalach na świecie - w tym Glastonbury, Coachella i Lollapalooza - artystka zawiesiła działalność na rzecz poświęcenie czasu rodzinie. W tym czasie została mamą, a powróciła pod nazwą LIV, w szwedzko-amerykańskim projekcie stworzonym z Andrew Wyattem z grupy Miike Snow.

Open'er 2019 - kiedy i gdzie kolejny festiwal?

Lykke Li - gdzie i kiedy koncert w Polsce? 

W tym roku długo wyczekiwana Lykke Li powraca z albumem 'so sad so sexy', w nieco bardziej popowej odsłonie, zbierając przy tym bardzo dobre recenzje. Materiał wyprodukowała Lykke Li i Malay (Lorde, Frank Ocean) a teksty napisane zostały przez Lykke i Ilsey Juber (Beyonce, Drake, Kanye, Majid Jordan), z którą artystka współpracuje od dłuższego czasu. Artystka zagra 9 listopada na warszawskim Torwarze!

Lykke Li w Polsce - bilety

Sprzedaż biletów na koncert startuje w środę, 11 lipca o 10:00. Organizatorzy przypominają również, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Źródło: Materiały prasowe

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze