Luis Fonsi i jego nowe Despacito! Mamy HIT LATA 2019?

2019-04-27 14:37
Luis Fonsi i jego nowe Despacito! Mamy HIT LATA 2019?
Autor: Universal Music Poland Luis Fonsi i jego nowe Despacito! Mamy HIT LATA 2019?

Po wielkim sukcesie dziewiątego albumu studyjnego Vida, Luis Fonsi prezentuje premierowy singiel Date La Vuelta. Gościnnie w utworze pojawiają się Nicky Jam oraz Sebastian Yatra. Niektórzy zgodnie uważają, że to nowe Despacito! Czy tak faktycznie jest? Oceńcie sami wchodząc na ESKA.pl

To pierwszy raz, gdy Fonsi połączył siły z gwiazdą reggaeton oraz kolumbijskim singer-songwriterem. Już po pierwszym przesłuchaniu jest jasne, że połączenie trzech talentów, stylów muzycznych oraz głosów sprawiło, że Date La Vuelta ma wszelkie predyspozycje do stania się światowym hitem. Przekonajcie się sami słuchając utworu poniżej tego artykułu!

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Luis Fonsi - nowe Despacito

Date La Vuelta doczekało się teledysku, do którego zdjęcia powstawały w Miami. Za reżyserię odpowiada Carlos Perez. Fonsi będzie gwiazdą tegorocznej gali Billboard Latin Music Awards, gdzie wykona wspólnie z Jamem i Yatrą „Date La Vuelta” po raz pierwszy na żywo. Ceremonia odbędzie się 25 kwietnia w Las Vegas.

Napisałem tę piosenkę wspólnie z Andrésem Torresem oraz Mauricio Rengifo, dwoma wspaniałymi songwriterami i producentami, z którymi pracowałem przez dwa ostatnie lata między innymi nad takimi utworami jak Despacito, Échame La Culpa, Calypso i Imposible. Tym razem celowaliśmy w coś romantycznego, co jednocześnie będzie rytmiczne i wesołe. Dlatego też zaproponowałem współpracę Nicky’emu i Sebastianowi. Obaj świetnie odnajdują się w różnych światach. Zawsze byłem fanem Nicky’ego, bo w swoim miejskim flow doskonale wplatał wiele zapadających w pamięć melodii. Yatra z kolei reprezentuje wszystko to, co we współczesnym popie najlepsze. Udało nam się połączyć trzy różne gatunki bez utraty romantyzmu. To idealna mieszanka, która niesie ze sobą pozytywny przekaz, radość i zachęca do wspólnej zabawy.

- powiedział Luis Fonsi. Nicky Jam przyznaje: 

Jestem bardzo podekscytowany tą współpracą. Podziwiam Fonsiego od lat, to dla mnie prawdziwa ikona i jeden z najlepszych wokalistów muzyki latynoskiej. Z Sebastianem Yatrą również chciałem od zawsze współpracować. Wyszedł nam bardzo pozytywny, taneczny kawałek.

Sebastian Yatra dodaje natomiast: 

Wciąż nie mogę uwierzyć, że tu jestem. To dla mnie spełnienie marzeń. Zarówno Luis, jak i Nicky, są mistrzami swojego fachu. Potrafią komponować nie tylko świetne melodie, ale i pisać ciekawe teksty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze