Lucyfer

i

Autor: John P Flexor/Capital Pictures/East News

Lucyfer 5 - odcinek musicalowy będzie hitem! Tom Ellis pokaże światu swój wokalny talent

2020-09-16 16:07

Lucyfer to najgorętsza produkcja ostatnich czasów! Czarująco przystojny Diabeł nie tylko uwodzi swoim wyglądem, ale także wokalnym talentem! Jeśli jeszcze go nie kochasz, to posłuchaj, jak śpiewa jeden z bardziej znanych kawałków od zespołu Queen! Musicalowy odcinek Lucyfera, który zobaczymy w drugiej części piątego sezonu wzbudza wiele emocji.

Lucyfer onieśmiela wyglądem, ale także głosem! Tom Ellis wcielający się w rolę nieziemsko przystojnego Diabła w popularnej na skalę światową produkcji na Netflixie Lucyfer już niebawem pokaże się w totalnie nowej odsłonie. Dokładnie 21 sierpnia 2020 roku Netflix wzbogacił się o kolejny sezon popularnego serialu. W serwisie pojawiła się pierwsza część piątego sezonu Lucyfera, natomiast już wiemy, że druga część będzie równie ciekawa i emocjonująca! Dlaczego? Otóż Tom Ellis jakiś czas temu udzielając wywiadu zdradził, że w drugiej części 5 sezonu Lucyfera będzie odcinek musicalowy, w którym on i Aimee Garcia zaśpiewają hit zespołu Queen Another One Bites the Dust. Co więcej, jakiś czas temu przystojny aktor udostępnił fragment musicalowego odcinka, który będzie wielkim, niezapomnianym wydarzeniem. Na krótkiej zapowiedzi widzimy jak Lucyfer, Chloe, Ella i Dan tańczą i śpiewają do hitu Queen. Lucyfer 5 - odcinek musicalowy będzie z pewnością przełomowym momentem dla wszystkich wielbicieli tego serialu.

Sonda
Czy Ian Somerhalder sprawdziłby się w roli Lucyfera?

Lucyfer 5 - odcinek musicalowy 

Lucyfer 5 będzie nietypowy! W drugiej części pojawi się musicalowy odcinek, jakiego jeszcze nie było! Przystojny Diabeł wcieli się w rolę tancerza i wokalisty w jednym i pokaże się od zupełnie nowej strony. Musicalowy odcinek powstał, dlatego że wszyscy myśleli, że 5. sezon będzie finałowy. Zrobiliśmy więc coś w rodzaju listy rzeczy, których nigdy nie zrobiliśmy, a chcieliśmy zrobić – zdradził Tom Ellis w jednym w wywiadów.