Lost Frequencies - Are You With Me: kim jest wykonawca hitu podbijającego Europę? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

2015-03-20 16:49
Lost Frequencies
Autor: fot. Lost Frequencies / Instagram Lost Frequencies

Piosenka Lost Frequencies - Are You With Me podbija większość europejskich list przebojów. Kim jest autor tego utworu? Na to pytanie odpowiadamy na ESKA.pl

Piosenka Lost Frequencies - Are You With Me podbija większość europejskich list przebojów. Kim jest autor tego utworu? Lost Frequencies, czyli tak naprawdę Felix De Laet, to belgijski DJ, który bardzo szybko zdobył uznanie w świecie największych kolegów po fachu. Wszystko przez nową jakość, którą wniósł na rynek muzyczny.

Artysta na poważnie swoją działalność rozpoczął zaledwie 3 lata temu po uzyskaniu pierwszego MacBooka Pro. Jak większość artystów nie słucha jednego gatunku. Poszerza horyzonty słuchając hip-hopu, drum and bass'u, a nawet jazz'u! Inspiracje czerpie z remiksowania starych kawałków.

Przełomowym momentem w krótkiej karierze Lost Frequencies było wydanie pierwszego oficjalnego singla - Are You With Me. Ten utwór w oryginale wykonuje Easton Corbin i pochodzi z albumu All Over the Road. Co ciekawe wersja oryginalna cieszyła się jedynie niewielkim uznaniem w serwisie YouTube.

Wersja Are You With Me od Belga kryjącego się pod pseudonimem Lost Frequencies urzekła słuchaczy praktycznie w całej Europie. Jedynym minusem nowej wersji tego nagrania jest to, że trwa ona tylko 2 minuty 16 sekund. Z pewnością słuchając tego numeru relaks staje się jeszcze przyjemniejszy. Hit Are You With Me przenosi nas w klimaty nie do opisania. Przekonajcie się sami! Z pewnością już niebawem ten hit ma szanse zadebiutować w Global Liście w Radiu Eska!

Która wersja robi na Was większe wrażenie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Lost Frequencies - Are You With Me 

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze