Loki wykonane prostownicą! Jak je zrobić? [ WIDEO]

2020-05-11 16:36 PO
Loki
Autor: ESKA.pl

Włosy proste czy kręcone? To jeden z odwiecznych problemów większości kobiet! Już w nowym cyklu makijażowym na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was filmik instruktażowy, w którym dowiecie się jak kręcić piękne loki za pomocą prostownicy! To wcale nie jest trudne!

Loki wykonane prostownicą to jeden z bardziej popularnych patentów w świecie urodowym! Okazuje się, że wcale nie musimy posiadać w domu specjalnych sprzętów przeznaczonych do kręcenia włosów takich jak: lokówka, karbownica i tym podobne, ponieważ istnieje wiele sposobów na wydobycie pięknego, naturalnego skrętu. Jednym z nich jest właśnie prostownica. Jeśli jesteście w jej posiadaniu, możecie od teraz prostować nią włosy, a także kręcić. Dzięki krótkiemu instruktażowi w postaci wideo, jaki przygotowaliśmy na tę okazję, dowiecie się, jak w łatwy i szybki sposób zyskać burzę loków! Zanim jednak przejdziemy do samej stylizacji, należy wspomnieć także o tym, jaki model prostownicy będzie najlepszy, jeśli chodzi o stworzenie loków. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, aby nasz sprzęt posiadał zaokrąglone krawędzie, a także na to, aby nie był zbyt szeroki, ponieważ wtedy loki mogą się nie udać.

Loki za pomocą prostownicy - jak je zrobić?

Wykonanie loków za pomocą prostownicy jest proste i przyjemne! Instrukcję krok po kroku znajdziecie poniżej w wideo! Dla lepszego i bardziej utrwalonego efektu warto mieć pod ręką także lakier do włosów.

Fale prostownicą? Jak je zrobić?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze