Lodowy Księżyc 2021 - kiedy pojawi się na niebie w styczniu? Czeka nas niesamowity widok!

2021-01-28 10:46
księżyc, pełnia księżyca
Autor: pixabay.com

Lodowy Księżyc zaświeci już niebawem i oczaruje swoim blaskiem niejedną osobę! Kiedy pełnia pojawi się na niebie w styczniu? Gdzie najlepiej obserwować zjawisko i o której godzinie będzie najlepszy widok? Najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie poniżej.

Lodowy Księżyc 2021 - kiedy pojawi się na niebie w styczniu? To z pewnością ciekawi niejedną osobę. Fani astronomicznych zjawisk z pewnością nie mogą doczekać się pierwszej Pełni Księżyca w 2021 roku. Teraz zaświeci on pod koniec stycznia i na pewno oczaruje swoim blaskiem niejedną osobę. To wyjątkowe zjawisko, obok którego nie da się przejść obojętnie. Podczas gdy półkula Księżyca skierowana jest w stronę ziemi i osiąga maksimum oświetlenia, naszym oczom ukazuje się magiczny widok. Niektóre pełnie zachwycają mniej, inne bardziej, ale zawsze robią na każdym człowieku wrażenie. Podobnie będzie również z Pełnią Lodowego Księżyca, który co ciekawe nosi również nazwę Pełni Wilczego Księżyca i Pełnię Starego Księżyca.

Styczniowa Pełnia Księżyca może okazać się pozytywnym zjawiskiem również w naszym życiu. Jako, że jest pierwsza może mieć bardzo dobry wpływ na podejmowanie nowych decyzji, czy też planów. To czas, który sprzyja aby poznać nowe osoby, a także otworzyć się na świat i pracować nad pewnością siebie.

Lodowy Księżyc 2021 - DATA, GODZINA

Kiedy jest Pełnia Księżyca w styczniu? To już lada moment! Lodowy Księżyc zaświeci na niebie dokładnie w czwartek 28 stycznia. Najbardziej widoczny będzie na terenach, na których nie znajdują się wysokie wieżowce ani drzewa. Najlepiej wybrać się na polanę, za miasto lub wypatrywać w miejscach, gdzie nic nie będzie nam przeszkadzać. Lodowy Księżyc zaświeci najbardziej około godziny 20:18.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze