Little Mix doceniły polskich fanów! [VIDEO YOUTUBE]

2013-05-09 18:10

Dziewczyny z zespołu Little Mix doceniły wielkie starania polskich fanów. Wzięli oni udział w konkursie zorganizowanym przez grupę. Chociaż polskim "Little Mixers" nie udało się zwyciężyć, zespół zauważył ich wielkie starania i przyznał im nagrodę specjalną!

Mixer Magnets to tytuł konkursu ogłoszonego przez zespół Little Mix. Celem konkursu było wyłonienie kraju, w w którym mieszka najwięcej fanów przebojowych dziewczyn. Rywalizacja była bardzo ostra. Uczestnicy musieli zmierzyć się z trudnymi zadaniami i wykazać się rozległą wiedzą na temat Little Mix, a także kreatywnością! Z konkurencjami najlepiej poradzili sobie fani ze Stanów Zjednoczonych i to im przypadło w udziale pierwsze miejsce. W nagrodę Little Mix przyjadą do USA i zagrają tam koncert.

>>>Polscy fani w finale konkursu Little Mix


W pierwszej dziesiątce znalazła się także Polska. Chociaż Little Mixers nie udało się wygrać, dziewczyny z zespołu doceniły wielkie zaangażowanie polskich fanów. Specjalnie dla nich 9 maja 2013 o 19:00 odbędzie się czat na żywo z członkiniami grupy. Live Streaming odbędzie się na oficjalnej stronie zespołu.

Zobacz Wings - Little MixNie czytałeś jeszcze?

Wygraj podwójny karnet na Orange Warsaw Festival 2013

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze