Linkin Park - ostatni wywiad Benningtona ujawniony! Co powiedział?

2017-10-13 13:30

Tydzień przed śmiercią Chester Bennington wystąpił ze swoim zespołem w programie Carpool Karaoke. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, by przekonać się, że był szczęśliwy. O czym mówił? Sprawdźcie i obejrzyjcie VIDEO na ESKA.pl

Linkin Park - ostatni wywiad Benningtona jest pełny wzruszających momentów. Uśmiechnięty Chester zaraża pozytywną energią i nic nie zapowiada tragedii do jakiej doszło 20 lipca. Tydzień przed samobójstwem amerykański wokalista pojawił się ze swoimi kolegami z zespołu w programie Carpool Karaoke. Nagranie do sieci wypuszczono za zgodą rodziny i członków LP, 12 października. 

Linkin Park - ostatni wywiad Benningtona 

Chester Bennington za kierownicą Range Rovera w Carpool Karaoke żartował oraz śpiewał największe hity. Chester wykonał utwór pt.  Hey ya, grupy Outkast czy Don't Wanna Miss a Thing, Aerosmith. Oprócz tego nie zabrakło kawałków z repertuaru Linkin Park: Talking To Myself, Numb czy mające teraz symboliczne znaczenie In The End. 

Mocnym i bardzo przejmującym akcentem odcinka jest to, że Chester Bennington w Carpool Karaoke w trakcie nagrania powiedział: To najlepszy dzień w moim życiu!

Chester Bennington miał 41 lat. Przyczyną śmierci wokalisty było samobójstwo. Artysta powiesił się w swojej posiadłości w Palos Verdes w Los Angeles. Jego ciało znaleziono 20 lipca o godzinie 9:00 rano czasu amerykańskiego. Od kilku lat wokalista Linkin Park zmagał się z depresją. Członek Linkin Park zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, Chrisa Cornela. Ostatni album One More Light zawierał utwory: Heavy, Talking To Myself oraz Good Goodbye, w którym pojawił się Stormzy i Pusha T.

 

Najnowsze