Lift Me Up - o czym śpiewa Rihanna? Nowa piosenka WZRUSZA do łez

2022-11-02 8:45
Rihanna - Lift Me Up
Autor: Def Jam Recordings Rihanna - okładka do singla Lift Me Up.

Rihanna powraca z nowym utworem! Lift Me Up to główny singiel z nadchodzącego filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, w reżyserii Ryana Cooglera. O czym jest utwór? Dla kogo go śpiewa artystka? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Nowa piosenka Rihanny pojawiła się 28 października 2022. Wydanie Lift Me Up rozpoczyna kolejną erę w kultowej karierze Rihanny. Lift Me Up jest jej pierwszym wydawnictwem po 6-letniej przerwie od muzyki. Utwór ukaże się za pośrednictwem własnej wytwórni Rihanny, Westbury Road, we współpracy z Roc Nation, Def Jam Recordings i Hollywood Records.

Nowa piosenka Rihanny - o czym śpiewa?

Lift Me Up to hołd w stronę niezwykłego życia i spuścizny Chadwicka Bosemana. Utwór napisali Tems, zdobywca Oscara Ludwig Göransson, Rihanna i Ryan Coogler. Piosenka została nagrana w pięciu krajach i wyprodukowana przez Göranssona.

Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

OTO POLSKI MrBEAST [FRIZ vs CZVJNIK vs REZIGIUSZ] | ESKA XD - Hotplota #60

Nowa piosenka Rihanny - Lift Me Up

Tems wspomina: - Po rozmowie z Ryanem i poznaniu jego planów na film i piosenkę, chciałam napisać coś, co przypomni ciepłe uściski wszystkich ludzi, których straciłam w swoim życiu. Próbowałam sobie wyobrazić, jak by to było, gdybym mogła im teraz zaśpiewać i dać znać, jak bardzo za nimi tęsknię. Rihanna jest dla mnie wielką inspiracją, więc usłyszenie jej w tej piosence to wielki zaszczyt.

W filmie Marvel Studios „Czarna pantera: Wakanda w moim sercu” królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) chronią naród przed interwencją światowych potęg po śmierci króla T’Challi. Gdy Wakandczycy starają się zaakceptować bieg historii, bohaterowie muszą połączyć siły z Nakią (Lupita Nyong’o) oraz Everettem Rossem (Martin Freeman) i wytyczyć nową ścieżkę dla królestwa Wakandy. Poza Tenochą Huertą jako królem ukrytego podmorskiego narodu, w filmie występują również Dominique Thorne, Michaela Coel, Mabel Cadena i Alex Livanalli.

Pełna ścieżka dźwiękowa „Black Panther: Wakanda Forever – Music From and Inspired By” ujrzy światło dzienne 4 listopada. Płytę wyprodukowali Ryan Coogler, Ludwig Göransson, Archie Davis i Dave Jordan. „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w reżyserii Ryana Cooglera wejdzie na ekrany kin 11 listopada.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze