Licytacje WOŚP 2023 - najciekawsze aukcje. Co można wylicytować?

2023-01-24 15:14
Licytacje WOŚP 2023 - najciekawsze aukcje. Co można wylicytować?
Autor: Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2023 niesie ze sobą naprawdę interesujące aukcje. Do akcji włączają się największe firmy, uwielbiani artyści, a także zwykli ludzie. Każdy kto może, chce pomóc jak najbardziej. Sprawdziliśmy dla Was najciekawsze z licytacji, można na nich wylosować najprawdziwsze perełki!

Już 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ten moment czekają miliony Polaków. Nieodłączną częścią tego przedsięwzięcia są oczywiście licytacje. Biorą w nich udział najznakomitsi artyści i nie tylko. Można zdobyć prawdziwe perełki, które zachwycają swoją niezwykłością. W tym roku niektórzy wpadli na naprawdę szalone i niepowtarzalne pomysły. Warto zastanowić się nad wzięciem udziału. W ten sposób można pomóc, a jak wiadomo, każda chętna osoba może wnieść coś wartościowego. Ta edycja walczy z sepsą, grają zarówno dla dużych, jak i małych. Oto najciekawsze aukcje, które wspomogą akcję!

WOŚP 2023: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Najciekawsze aukcje WOŚP 2023

Te aukcje zdecydowanie cechują się pomysłowością i kreatywnością. Ludzie zawzięcie walczą o zwycięstwo!

Udział w teledysku

Viki Gabor wystawiła na aukcję udział w teledysku do jednej z jej piosenek. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawy pomysł, który przyciąga masę chętnych! W końcu szansa na coś takiego nie pojawia się często!

Odkurzanie mieszkania

Ta opcja zdecydowanie zszokowała fanów Andrzeja Grabowskiego. Mężczyzna stwierdził, że jest w stanie odkurzyć nawet największą powierzchnię, razem z asystentem. Nieszablonowy pomysł, który na długo zostanie w pamięci.

Koszulka z autografami

Sara James nie zawiodła fanów amerykańskiego Mam Talent. Dziewczyna postanowiła wystawić koszulkę z autografami - jej oraz Simona Cowella. To prawdziwa gratka dla miłośników zagranicznego formatu.

1. miejsce Gorąca 20

Wybrany przez Was utwór może znaleźć się na pierwszym miejscu kultowej listy "Gorąca 20". Jest to niepowtarzalna okazja, którą należy dobrze wykorzystać!

Zaskakujące aukcje na WOŚP 2023

Zaskakujące licytacje, które przyciągają chętnych. To niepowtarzalna okazja, która prędko się nie nadarzy!

Projekt sukni ślubnej

Polska projektantka Magda Butrym tworzy kreacje, w których chodzą największe światowe gwiazdy. To niezwykła okazja, aby zaprojektowała suknię ślubną dla przyszłej panny młodej!

Koncert w domu

Jeden z popularnych artystów - Tribbs - postanowił wystawić na aukcję... koncert w domu zwycięzcy! To niepowtarzalna szansa, szczególnie dla jego fanów.

Sofa z autografem

Taco Hemingway również zaskoczył swoją aukcją. Jej przedmiotem jest sofa z autografem! To ona znajdowała się na okładce słynnego Szprycera!

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze