Lexy Chaplin śpiewa z siostrą. Ten filmik może Was zaskoczyć!

2021-10-19 13:54
Lexy Chaplin śpiewa z siostrą. Ten filmik może Was zaskoczyć!
Autor: Screen z filmu na YouTube: ja vs moja siostra../ YouTube.com/ Lexy Chaplin

Popularna influencerka Lexy Chaplin znowu w muzycznej odsłonie. Tym razem zagrała ze swoją siostrą Christiną w muzyczną grę. Dziewczyny zacięcie rywalizowały! Na czym polegało wyzwanie i która z sióstr poradziła sobie lepiej? Wszystkie ciekawe informacje znajdźcie w tym artykule.

Lexy i Christina Chaplin zagrały w muzyczną grę. Youtuberka była członkinią znanego Teamu X. Co więcej, spotykała się z innym influencerem Marcinem Dubielem. Ich związek był szeroko komentowanym tematem. Lexy Chaplin ma już pewne muzyczne doświadczenia. Razem z wokalistką Cleo nagrała utwór Polskie Mexico. Piosenka ma ponad 145 tysięcy polubień w serwisie YouTube. Jednym najnowszych filmów na kanale dziewczyny jest muzyczne wyzwanie, w którym bierze udział ze swoją siostrą. Jesteście ciekawi, jak wyglądała zabawa? Czytajcie dalej!

Dlaczego Marcin Dubiel nie zawalczy na Fame MMA 12? Jego rywalem miał być Blonsky!

Cleo i Lexy Chaplin o Polskim Mexico

Lexy Chaplin – gra z siostrą

Youtuberka opublikowała nagranie, w którym występuje razem ze swoją siostrą Christiną. Gra polega na dokończeniu słów piosenki, która została puszczona i po pewnej chwili zatrzymana. Początkowo nagrodą miało być aż tysiąc złotych, rodzeństwo jednak postanowiło zmniejszyć wygraną do dwustu złotych. Dziewczyny walczyły zacięcie, śpiewając przy tym hity takie jak Party In The U.S.A. z repertuaru Miley Cyrus czy Rain On Me Lady Gagi i Ariany Grande. Kto wygrał konkurs? Zwycięzcę poznacie po objerzeniu filmiku. Możecie to zrobić już teraz!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze