Leszek Miller ZATAŃCZY w Tańcu z Gwiazdami! Zostanie królem parkietu?

2019-10-22 10:09 RW
Leszek Miller ZATAŃCZY w Tańcu z Gwiazdami!
Autor: WBF Leszek Miller ZATAŃCZY w Tańcu z Gwiazdami!

Tego jeszcze nie było! W najbliższym odcinku Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami na parkiecie show swoje umiejętności zaprezentują bliscy uczestników. Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu zaprezentuje się nam były premier?

Leszek Miller zatańczy w Tańcu z Gwiazdami. Tego się nikt nie spodziewał! Dziadek Moniki Miller zaskoczy tanecznymi umiejętnościami? Co zaprezentuje w odcinku na żywo? Czy zostanie królem parkietu i odkryje nową pasję? Nie przegapcie, bo będzie się działo!

Leszek Miller w Tańcu z Gwiazdami - co zatańczy?

To wyzwanie dla każdego z nich. Dotychczas jedynie trzymali kciuki i podziwiali swoich bliskich z widowni. Tym razem sami staną się na chwilę gwiazdami programu. Magdę Beredę zobaczymy u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie, a Monikę Miller i jej dziadka w romantycznym walcu do jednego z najsłynniejszych utworów na świecie „Yesterday” grupy The Beatles. Nie jest tajemnicą, że dziadek jest dla młodej celebrytki wielkim wsparciem.

- Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie jakby to było bez nich

- powiedziała Monika w jednym z wywiadów. 

Ola Kot i Sandra Kubicka postawiły z kolei na sprawdzonych kumpli. Dziewczyny zaprezentują się wraz z nimi w swingu i tangu. Nie oznacza to jednak, że nasi tancerze mają wolne. W najbliższym odcinku każda z gwiazd wystąpi dwukrotnie. Raz ze swoim stałym partnerem, raz z ukochaną osobą. Czy któraś z nich odkryje przed publicznością skrywany dotąd taneczny talent? O tym przekonamy się już w piątek. Nie możecie tego przegapić!

DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI – w każdy piątek o godz.20:05 w Telewizji Polsat.

Najnowsze