Leksiu pokazał swoją dziewczynę. Fani zachwyceni!

i

Autor: Screen z filmu na YouTube: MUSIMY POROZMAWIAĆ.../ Leksiu Leksiu pokazał swoją dziewczynę. Fani zachwyceni!

Leksiu pokazał swoją dziewczynę. Fani ocenili odważny ruch Youtubera!

2022-10-10 13:44

Leksiu jest jednym z bardziej kontrowersyjnych członków drugiej edycji Teamu X. Ma on za sobą naprawdę głośne afery, po których ciężko było mu powrócić do internetu. Z pomocą jednego z najchętniej oglądanych Youtuberów - Sylwestra Wardęgi - oczyścił on swoje imię i ponownie zaczął tworzyć treści. Tym razem postanowił przedstawić swoją dziewczynę!

Po odejściu z Teamu X powrót do mediów społecznościowych zajął Leksiowi długi czas. Nic dziwnego, w końcu dotyczyła go jedna z największych dram tego roku, o której słyszał prawdopodobnie każdy, kto interesuje się światem internetu. Jego pierwszym krokiem było wydanie piosenki o aferze, która miała miejsce na początku tego roku. Następnie zaczął tworzyć content muzyczny na TikToku oraz wrzucać filmy na YouTube. O tym, że ma dziewczynę, Leksiu wspominał już jakiś czas temu. W końcu postanowił pokazać ją swoim widzom. Jedno jest pewne, wyglądają na naprawdę zakochanych!

Leksiu wrócił do Internetu! Upadły youtuber wypuścił rapowy kawałek

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Leksiu pokazał swoją dziewczynę - czy jest influencerką?

W najnowszym odcinku Leksiu postanowił przedstawić widzom swoją dziewczynę. Urządzili sobie luźną pogawędkę, podczas której odpowiadali na pytania. Jego dziewczyna jest kuzynką operatora Leksia, znają się od dłuższego czasu. Nie jest ona influencerką, wręcz przeciwnie, jej konto na Instagramie jest prywatne i nie zostało podane na filmie. Przyznała również, że momentami popularność chłopaka jest dla niej uporczywa, szczególnie gdy biorą udział w większych, publicznych wydarzeniach, podczas których chciałaby spędzić z nim trochę czasu w spokoju.

Leksiu - wiek, wzrost, Team X 2, dziewczyna, piosenka, Instagram, TikTok, YouTube

Sonda
Co sądzisz o dziewczynie Leksia?

Leksiu pokazał swoją dziewczynę - ile ma lat oraz co sądzą fani?

Po aferze związanej z Leksiem, mężczyzna wielokrotnie podkreślał, że woli starsze kobiety, a także, że właśnie z taką się związał. Z tego, czego mogliśmy dowiedzieć się na jego filmie, okazuje się, że faktycznie tak jest. Kinga ma 27 lat, co oznacza, że pomiędzy nią a Leksiem są trzy lata różnicy. Film na YouTube, na którym chłopak przedstawił swoją ukochaną zebrał masę pozytywnych komentarzy. Nic dziwnego, wydaje się ona naprawdę pozytywną osobą. Tego samego zdania są widzowie Leksia, którzy od razu zapałali do niej sympatią.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE